כלב רועים גרמני לבית או לחצר

כלב רועים גרמני – מתאים לבית או לחצר ? איך לבחור רועים גרמני? למה רועים גרמני?

רבים שואלים את השאלה : "אם אני רוצה כלב רועים גרמני , אני חייב חצר ? או שאני יכול לגדל אותו בדירה ? "
ובכן, רועים גרמני הוא כלב מדהים שחיי בתנאים רבים כמו שלגים, גשמים ואף חום כבד, דבר המקנה לו יכולת הסתגלות מצוינת לגידול בחצר. אך יש לציין שכלבי רועים גרמני מתאימים לגידול גם בדירה (אפילו קטנה). הרועה גרמני משלב באופיו גם עבודה נמרצת במידת הצורך וגם רוגע בשאר היום. לכן הוא הכלב האולטימטיבי לכל מטרה.כיום הכלב הפופולארי ביותר בישראל הוא כלב הרועים גרמני ומחציתם גרים בתוך דירה ,בשונה ממשפחת כלבי הציד שהם נמרצים מאוד והרסניים, כך שהתאמתם לדירה הרבה פחות טובה, כלבי רועים גרמני רגועים יותר וסבלנים מאוד כלפי המשפחה,אילוף מקצועי למשמעת מרגיע מאוד את הכלב ועוזר מאוד לחיים משותפים וקלים לבעלים עם כלבו בדירה .

רועה גרמני מתאים לגידול בדירה ולגידול בחצר - LADOG

רועה גרמני מתאים לגידול בדירה ולגידול בחצר – LADOG

ניתן לגדל את הרועה גרמני בחצר - LADOG

ניתן לגדל את הרועה גרמני בחצר – LADOG

כיצד לבחור רועה גרמני?על מנת לבחור את הרועה הגרמני המתאים לכם, אנו ממליצים לפנות למאלף שיבחן את אופיו של הכלב, ויעזור לכם לבחור את הכלב הנכון.ההמלצה שלנו היא לקחת כלב מגזע זה בגילאי 6-10 חודשים, מאחר ובגילאים אלו כבר ניתן לראות את אופיו של הכלב, לוודא כי הוא כלב יציב, רגוע, אינו פוחד מדברים כגון כלבים אחרים, חתולים, אנשים זרים, רכבים ורעשים. על הכלב להיות חשוף מספיק לסביבה, ולא להציג אגרסיביות.

אופי הרועה הגרמני- הכלב חייב לדעת את מקומו בתוך המשפחה. עליו לדעת כי הוא האחרון ברשימה, לפניו ההורים והילדים. בכך נמנעות בעיות דומיננטיות הכלב מצד אחד, ופחד של הכלב מהצד השני.הרועה הגרמני הינו גזע בעל יצר עבודה מפותח, אותם יצרים גורמים לכלב ללמוד במהירות את חומר האילוף ולעבוד בשמחה עם הבעלים.חשיפה נכונה, גידול נכון ופיתוח היצרים בשלב מוקדם יביאו את הכלב להיות נשלט על ידי כל בני המשפחה, כולל ילדים, ויהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה (הלהקה – מבחינת הכלב) ויהפכו אותו לנוח, שקט ואמין.

הרועה הגרמני ככלב שמירה והגנה- על כל תכונותיו הטובות של הרועה הגרמני, ניתן למנות גם את היכולת יוצאת הדופן לשמור על רכוש ולהגן על המשפחה.דרך אילוף להגנה הכלב ילמד להתמודד עם אנשים מסוכנים ואף אגרסיביים. הכלב הופך להיות חסר פחד. במצב של סכנה לחיי או בריאות בני משפחתו הוא מוכן להלחם עד הסוף.כאשר אתם יוצאים מהבית ומשאירים כלב רועה גרמני לבדו, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים ששום אדם זר לא ייכנס לביתכם. כלבים מגזע זה נחשבים בין השומרים הטובים ביותר.במצב שגנב ינסה לפרוץ לבית, הוא יתקל קודם כל בכלב נובח. אם זה לא יעצור אותו, יתקוף הכלב באומץ רב וללא פחד. אם תלכו ברחוב ושודד יחטוף את תיקכם, ירדוף אחריו הכלב ויתפוס אותו עד שתגיעו.כלבי רועה גרמני עובדים בצה"ל, במשטרה ובכוחות הצלה. הם נלחמים במחבלים, תופסים פושעים ומאתרים אנשים במצוקה בכל העולם. כלבי רועה גרמני מוכרים ככלבים חכמים, אינטליגנטים, כלבי משפחה נפלאים, ועם זאת מהווים כח הרתעה חזק.עצם היותם גזע מבוקש ברחבי העולם מזה עשרות שנים, מדבר בעד עצמו..

לחצו כאן – לקורס אילוף מקיף בחברת LADOG

לחצו כאן – למחירים ומסלולים של קורסי האילוף בחברת LADOG

חזרה לדף הראשי של הרועה גרמני -לחצו כאן 

לטיפים מקצועיים לאילוף – לחצו כאן