אילוף להליכה נכונה עם כלבכם

אילוף להליכה נכונה עם כלבכם

ביציאה עם כלבבם לטיול אילוף להליכה נכונה היא הדבר הבסיסי והחשוב ביותר שעל כל בעל כלב לדעת.

כלב שלא למד הליכה נכונה והתחשל לתיקון-LADOG

כלב שלא למד הליכה נכונה והתחשל לתיקון-LADOG

אנו בחברת LADOG-אילוף כלבים מקבלים פניות רבות בנושא היציאה המטרידה לטיול עם הכלב.יציאה עם כלב "אמורה" להיות כיפית ומהנה ולרוב מסתיימת בטיול שכולל משיכות חזקות של הכלב עד כדי סיכון הבעלים,ריצה של הכלב מסביב לבעלים מצד לצד,מה שגורם לבעל הכלב להחליף את האחיזה ברצועה כל רגע.

בעלי כלבים רבים נוטים לבלבל בין הפקודה "רגלי" לבין אילוף כלבים להליכה נכונה למרות שאין קשר בין השניים.מטרת הפקודה רגלי היא ללכת עם הכלב ללא רצועה,עם זאת חשוב להבין שבכדי שכלבכם יילך בצורה נכונה הוא אינו צריך לקבל כל הזמן פקודה ולכן אסור להגיד לו כל הזמן "רגלי".
פקודת "רגלי" משמשת רק למקרים מאוד מסויימים ולכן נשים את הנושא הזה כרגע בצד.

אילוף כלבים להליכה נכונה-LADOG

אילוף כלבים להליכה נכונה-LADOG

אז מהי בעצם הליכה נכונה?

על כלבכם ללכת בצורה נכונה ולא למשוך ולא להסתובב סביב הבעלים ללא קשר לפקודה,פשוט כחלק רגיל מהליכה.בקורס אילוף כלבים מקצועי מאלף כלבים מדריך את הבעלים כיצד לנהוג את הכלב נכון.

לפניכם מספר טיפים לאילוף כלבים להליכה נכונה :

* על הכלב ללכת רק מצד שמאל של הבעלים,במידה והכלב מנסה לסתות ימינה יש לתקנו ולהחזירו לצד שמאל.
* אסור לכלב למשוך חזק ,אך מותר לו ללכת עד לגבול הרצועה.כאשר אתם מרגישים שהכלב מפעיל לחץ עליכם למשוך חזק לכיוון הנגדי,אם זאת חשוב לבצע את התיקון בצורה נכונה של הרפיה של הרצועה לכיוון הקולר ואז משיכה לכיוון הנגדי.ההרפייה תוך שינוי הכיוון גורמים לכלב לתיקון חזק יותר,ושינוי הכיוון גורם לו לביטול נתיב הריח עליו ננעל וכתוצאה מזאת להאטה של קצב ההליכה מחשש שכיוון הריח אליו הוא רוצה להגיע ייקטע.
* לא מומלץ ללכת עם כלבכם בטיולים עם רצועות מתארכות,ברצועות אלו פעם הכלב מקבל אורך של מטר וברגע אחר מקבל חמישה מטר.שינוי זה באורך הרצועה גורם לכלב להתנהג בצורה פראית בטיול,לכן ריכשו רצועה קצרה רגילה עם קולר אילוף בלבד.
* ישנם אנשים המשתמשים הקולר מסוג הלטי על מנת שהכלב לא ימשוך,אך הבעיה המרכזית עם הקולר מסוג זה היא התלות במוצר זה,שכן הורדה של ההאלטי עלולה לגרום לכלב לחזור ולהיות פראי.
* זיכרו להיות עקביים!לעולם אין לתת לכלבים ללכת בצד ימין ולמשוך חזק בטיול,הימנעו ממצב שיום אחד אתם מתקנים את הכלב ולמחרת תתנו לו לנהוג כרצונו וללכת רגיל-לכן חשוב שכל בני הבית שמוציאים את הכלב ינהגו באחידות.במידה ואחד מבני הבית נוהג אחרת הכלב עלול להתבלבל ולא לדעת מהם הגבולות הנדרשים ממנו.

לקורס אילוף כלבים בחברת LADOG,ניתן לפנות 052-3609028 למאלף הכלבים אורן אלעמרי. לחצו כאן- לפרטים אודות קורס האילוף בחברת LADOG

איזו שיטת אילוף הכי מתאימה לכלבכם-לחצו כאן 

כנסו- אילוף כלבים תוקפניים, כיצד למנוע תוקפנות לכלבכם

קשר עין- חשיבות קשר עין באילוף

לגידול נכון של גורים- לחצו כאן

חינוך גורים לניעת הרס-לחצו כאן

חינוך גורים לא לנשוך-לחצו כאן

איזה כלוב אילוף מתאים לכלבכם-לחצו כאן

התנהגות כלבים בלהקה-לחצו כאן

האם כלבכם הוא כלב עבודה-לחצו כאן

אילוף להפסקת הקפיצות-לחצו כאן

איך פינוק יתר יכול והזיק-לחצו כאן

לטיפים חשובים לאילוף כלבכם-לחצו כאן

לפרטים אודות קורס אילוף מקיף ומקצועי בחברת LADOG  – לחצו כאן-קורס אילוף כלבים
לקורס אילוף כלבים מקצועי בחברת "לה דוג" 052-3609028 אורן אלעמרי מנהל "לה דוג".

לטיפים חשובים לאילוף כלבכם-לחצו כאן