איך לאלף כלב לנסיעה ברכב

LADOG- אילוף כלבים מציגה טיפים בנושא נסיעה ברכב עם כלבכם

איך לאלף כלב לנסיעה ברכב-LADOG

איך לאלף כלב לנסיעה ברכב-LADOG

איך לאלף כלב לנסיעה ברכב?
ישנם כלבים הפוחדים לעלות לרכב, ישנם כלבים המקיאים ברכב, וישנם אחרים שלמשך כל הנסיעה לא יושבים לרגע וכל הזמן זזים. אז מה עושים?

לכלב הפוחד לעלות לרכב-תחילה יש לנסות לשכנעו לעלות לרכב בעזרת צופרים, חתיכות נקניק קטנות (חתיכות קטנות בכדי שהכלב לא יקיא במהלך הנסיעה). שבו בתוך הרכב ואמרו לכלב "בוא קח", וברגע שעלה לרכב, תנו לו את הצופר. במידה וניסיתם כמה פעמים והכלב לא עלה, יש לקחת רצועה קצרה, למשוך אותו פנימה בכוח, ומיד שעלה יש לתת לו חתיכת נקניק ולעודדו על כך. יש לחזור על הפעולה הזו מספר פעמים עם רצועה ולאחר מכן נסו ללא רצועה באותם כללים.

כלבים המקיאים ברכב-כלבים הנוסעים ברכב על בסיס יום יומי, מתרגלים לנסיעה ולא מקיאים, אך כלבים שנוסעים פעם בחודש ברכב עלולים להקיא בכל נסיעה ונסיעה. לכן יש לקחת את הכלב במשך 5-10 דקות בכל יום ברכב למשך שבועיים ימים, וכך הוא יתרגל לנסיעה.

כלבים המשתוללים בנסיעה -ישנם כלבים המשתוללים בעת נסיעה ברכב. בכדי לפתור בעיה זו, מומלץ שכלבכם יעבור קורס אילוף כלבים למשמעת. לאחר מכן אמרו לכלב את הפקודה "שב השאר" במהלך הנסיעה. אך תחילה יש לבצע זאת עם אדם נוסף ברכב בכדי שיוכל לתקנו במידה וקם במהלך הנסיעה, מאחר ואותו אדם שנוהג לא יוכל לתקן אותו תוך נהיגה.

לליווי אישי בנושא נסיעה עם כלבכם ברכב ולקורס אילוף כלבים ניתן לפנות למאלפי הכלבים של LADOG
לפרטים נוספים: למאלף הכלבים אורן אלעמרי 052-3609028
לה דוג – אילוף כלבים , מתמחה בפתרון בעיות התנהגות לגורים ולבוגרים, כלבייה הממוקמת בין פתח תיקוה לעיר יהוד במושב מגשימים.

לחצו כאן- לקורס אילוף מקיף בחברת LADOG

איזו שיטת אילוף הכי מתאימה לאילוף כלבכם-לחצו כאן 

כיצד לעצב נכון את אופיו של גור או כלב צעיר-לחצו כאן