רועה גרמני

כלב רועה גרמני – LADOG

LADOG – האתר הגדול והמקצועי בישראל לכלבי רועה גרמני (german shepherd). באתר מידע מקצועי ומקיף אודות הגזע, גידול נכון, טיפול, אילוף מתאים לכלב רועים גרמני.

אילוף מקצועי לכלבי רועה גרמני - כלביית LADOG

אילוף מקצועי לכלבי רועה גרמני – כלביית LADOG

 

כל הסודות המקצועיים אודות כלב רועים גרמני באתר אחד

  באתר שלנו ישנו מידע מקיף שיעזור מאוד לכל מגדלי הגזע בגידול נכון – מידע כגון הסטוריה ,טיפול בגזע,שימושים כיום, אילוף רועה גרמני, יצרים באילוף. לפניכם מגוון רב של של סרטוני אילוף של כלבי רועה גרמני מכל הסוגים ועוד נושאים רבים וחשובים הרלוונטים לגזע.

 

מידע מקצועי בגידול ואילוף רועה גרמני - LADOG

מידע מקצועי בגידול ואילוף רועה גרמני – LADOG

 

 מרכז מקצועי לאילוף רועה גרמני – LADOG 

כלב רועה גרמני – german shepherd – אופי ומאפיינים – רועה גרמני נחשב לכלב הפופלרי בעולם, בשל אופיו המתאים גם למשפחה וגם ככלב שמירה. זהו אחד הגזעים הבודדים אשר מוצלח גם עם ילדים וגם ניתן לאמן אותו להגנה על הבעלים. כלב רועים גרמני הוא גזע מאוד אינטילגנטי המשמש: ככלב למרעה צאן, כלב שמירה, כלב הגנה, כלב עבודה משטרתי וצבאי, כלב נכיה, ובמשימות גישוש חיפוש והצלה. רועים גרמנים מצטיינים באופיים כך שהם משמשים גם ככלבי ספורט בתחרויות אילוף עולמיות כמו שוצהונד ומבחני עבודה רבים. הרועה הגרמני כיום מחולק לקו דם עבודה וקו דם תערוכה. כלבי העבודה יהיו טובים יותר לאילוף וזאת עקב יצר המשחק המפותח שלהם אותו מקשרים לפקודות האילוף. לכלבי רועה גרמני קו תערוכה יש קו גב היורד למטה, מה שאוהבים בתערוכות, אך בבגרותו של הכלב נתון זה גורם לבעיות אגן. כלבי רועה גרמני מסוג קו עבודה ניחנים בגב ישר, ולכן לא יסבלו מבעיות האגן הנפוצות של כלבי התערוכה. הרועה גרמני קו עבודה לרוב יותר נמרץ אך באילוף נכון ניתן לאזן אותו. לרוב כלבי העבודה יהיו בצבעים כהים יותר או בגוונים של שחור או חום שחור או סייבל(אפור מעורב בחום).

רועה גרמני קו דם עבודה בקפיצה מעל משוכה-LADOG

רועה גרמני  – LADOG – אילוף כלבים מקצועי

מאז ומתמיד נחשב הרועה גרמני לכלב יציב למשפחה, בעיקר הנקבות. בעולם כל פעם יש גזע מבוקש יותר ומבוקש פחות, ממש כמו אופנה, אך הרועה גרמני תמיד היה הכלב המבוקש ביותר משנות השלושים ועד היום. הביקוש של הכלב לאורך כל השנים מוכיחה על אופיו המדהים של הרועה גרמני. לכלבי הרועה גרמני יצר משחק גבוה מאוד, אותו מקשרים לפקודות האילוף. חשוב לעשות לרועה גרמני תרגילי היררכיה בגיל צעיר, שיבין את המקום ההיררכי שלו בתא המשפחתי. חשיפה נכונה בגיל צעיר גם היא תנאי הכרחי לבניית הביטחון העצמי בבגרותו. בכדי להגיע לתוצאות מקסימליות בבגרותו של הרועה גרמני, חשוב להשקיע בצורה מקצועית בשילוב של חשיפה נכונה ביחד עם היררכיה ופיתוח יצר המשחק. במרכז לאילוף LADOG – נסיון רב באילוף כלבי רועים גרמני.

כלבי רועה גרמני שסיימו קורס אילוף בחברת – LADOG

מילווקי – כלבת רועים גרמני קו דם עבודה סייבל בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

כלבי רועה גרמני בקורס אילוף כלבים להגנה בחברת – LADOG

בוצ'י – גור רועה גרמני קו עבודה סייבל בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

ג'סי – כלבת רועים גרמני קו דם עבודה סייבל בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

סקאי – כלבת רועים גרמני קו דם עבודה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

ג'סיקה – כלבת רועה גרמני קו עבודה בסיום קורס אילוף בחברת – LADOG

לולה – כלבת רועים גרמני קו דם עבודה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

נור-רועה גרמני קו עבודה בסיום אילוף למשמעת בחברת- LADOG – הכלב של הזמר ארקדי דוכין.

רקס – כלב רועה גרמני קו דם תערוכה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

לונה – גורה מסוג רועים גרמני קו דם עבודה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

לוסי – כלבת רועים גרמני קו עבודה עם תערוכה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

בארסה – כלבת רועים גרמני קו עבודה עם תערוכה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

ג'ואי – גורת רועה גרמני קו דם עבודה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

זורו –  כלב רועה גרמני קו דם תערוכה בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

סרטוני אילוף של רועה גרמני

סרטוני אילוף של כלבי רועה גרמני שנמכרו מבית -LADOG-לחצו כאן 

 

סרטוני אילוף להגנה ופרסומת מ-LADOG

סרטוני אילוף להגנה ופרסומת מ-LADOG

צפייה בסרטוני סיום קורס להגנה ובסרטונים של כלבים מאולפים מסוג רועה גרמני, שסופקו לטלויזיה מבית LADOG-לחצו כאן 

כלבי משפחה מעולים - LADOG

כלב רועה גרמני נחשב לכלב משפחה מעולה – LADOG

Army Soldier with dog, Training dogs of war

כלבי רועים גרמני נפוצים ברוב צבאות העולם – LADOG

רועה גרמני קו דם עבודה- קו נוסף של גזע זה, פותח בכדי לתת מענה לאדם המחפש כלב עם יצרים חזקים המתאים למלא אחר מטרות אילוף רבות. כלב המתאים לתחריות אילוף, כלב המתאים לניטרול עבריינים ומתאים לחיפוש חומרי נפץ. בכדי להשיג את כל המטרות הללו, חייבים לבדוק תחילה את יצרי העבודה של הכלב. אז מה ההסבר המדויק לכלב רועה גרמני קו דם עבודה? לצפייה בסרטוני האילוף שלנו והסבר מקצועי, כיצד ייצרי העבודה יכולים לעזור להגיע לתוצאות אילוף גבוהות, כסו לקישור-רועה גרמני קו דם עבודה.

רועה גרמני קו דם עבודה פרוותי - LADOG

רועה גרמני קו דם עבודה פרוותי באילוף להגנה- LADOG

אילוף רועה גרמני – אימון כלבי רועים גרמני יכול להיות כיף גדול, הן לבעלים והן לכלב. עם קצת ידע מקצועי בנושא, זהו אחד הגזעים הבודדים היכול לשמש למטרות אילוף רבות. הכרת תכונות האופי של כלבי רועים גרמני עוזרת מאוד בכדי להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר. אילוף מקצועי של רועה גרמני פועל בצורה של קישור המשחקים של הכלב לאילוף ופיתוח יצר המשחק של הכלב. קישור בנושא – אילוף כלב רועה גרמני.

אילוף רועים גרמני - LADOG

אילוף רועים גרמני למעבר מכשולים- LADOG

העמדת האוזניים של כלב רועה גרמני- אחד מהחששות בגידול גורים הוא, שאוזניהם לא יעמדו באופן ודאי בבגורתם. ישנם בעלי כלבים רבים שגידלו גורים של כלבי רועים גרמני, וגילו לתדהמתם שאוזניהם של כלבם אינם עומדות וכן אוזן אחת עומדת והשנייה שמוטה. בחודשים הראשונים בגידול הגור הבעלים עלולים לחוש לחץ משינוי האוזנים משבוע לשבוע. יכול לקרות מצב שהאוזניים יעמדו ולאחר שבוע שוב יפלו. לטיפים חשובים בנושא, כנסו לקישור – העמדת האוזניים של גור רועה גרמני.

העמדת האוזניים בגור רועה גרמני - LADOG

העמדת האוזניים בגור רועה גרמני – LADOG

מה הטיפול הדרוש בכלבי רועים גרמני- הנסיון והידע עושים את ההבדל, איך לשמור על בריאותו של כלב הרועים גרמני. כמה פעמים ביום מומלץ להאכיל כלב רועה גרמני, על פי הגיל, מגור ועד כלב בוגר. לכל הכלבים הגדולים יכולה להיות נטייה להיפוך קיבה, לכן יש לשמור על מספר כללים בכדי שכלבכם יהיה מוגן בפני תופעה זו. לכל כלב פרווה שונה, לכן יש לדעת איזה טיפול מומלץ לפרווה של גזע זה. למידע מקצועי כנסו לקישור – טיפול בכלב רועה גרמני.

טיפול נכון בכלבי רועה גרמני - LADOG

טיפול נכון בכלבי רועה גרמני – LADOG

האם ניתן לשנות את גוון הפרווה בכלב רועה גרמני – לכלבי רועים צבעים שונים, גוון הפרווה של רועה גרמני יכולים להופיע בצורות הבאות: חום כהה, חום בהיר, שחור, אפור, וכל השילובים של הצבעים המפורטים גם יחד, אך לכלבים עם גוון חום מבהיר ועד כהה, ניתן לשנות במקצת את צבעו על ידי תזונה טבעית. זהו אחד מהטריקים בו משתמשים לתצוגות. בכדי לגלות איך עושים זאת ומה התוצאה המתקבלת, לחצו על הקישור- שינוי גוון הפווה בכלבי רועים גרמני

שינוי גוון הפרווה לכלב רועה גרמני - LADOG

שינוי גוון הפרווה לכלב רועה גרמני – LADOG

אילו שימושים יש לכלב רועה גרמני כיום בשרות האדם – מעבר לכלב משפחה מצויין וחבר טוב לכלב רועה גרמני מספק עזרה רבה לטובת האדם. זהו הגזע שיכול לבצע כמעט כל משימה שגזע אחר מבצע. כלבנים מקצועיים מגדירים אותו ככולבוייניק- כלב אחד המסוגל לבצע משימות רבות ובהצלחה רבה, על כן היה ונשאר לגזע המבוקש ביותר עוד משחר ההיסטוריה ועד היום. אז מהם השימושים של הגזע כיום, כנסו לדף- שימושים של רועה גרמני כיום.

שימוש ברועה גרמני ברוב צבאות העולם-LADOG

שימוש ברועה גרמני ברוב צבאות העולם-LADOG

האם ניתן לגדל כלב רועה גרמני בחצר, והאם ניתן לגדלו בדירה ? שאלה זו עולה לרבים המתעניינים בגזע זה, אולם לבעלי כלבים אשר מגדלים רועה גרמני התשובות פשוטות מאוד. לא סתם הפך גזע זה לכלב הפופולארי בישראל וברוב העולם. לכל הפרטים והמידע של התאמתו לגידול בתוך הבית או התאמתו לגידול בחצר, ניתן להכנס לעמוד הבא- כלבי רועים גרמני בתוך הבית או בחצר.

גידול רועה גרמני בבית ובחצר-LADOG

גידול רועה גרמני בבית ובחצר-LADOG

קצת הסטוריה אודות כלב רועה גרמני המכונה גם כלב זאב – רוב חובבי הגזע רואים בגזע זה רק כלב משפחה כייפי וכלב המתאים לאילוף להגנה ושמירה. אך בהסטוריה של הגזע, ניתן לראות שימושים רבים שנעשו בגזע, שהיום פחות נפוצים אבל מראים את היכולות המדהימות של כלבי רועה גרמני. לכל הפרטים והמידע משימושים ועד לשנים שהגזע נוצר, כנסו –שימושים של כלבי רועה גרמני בעבר.

רועה גרמני בהיר זכר גדול -LADOG

רועה גרמני בהיר זכר גדול -LADOG

התיאור המלא ומבנה רצוי לרועה גרמני- כלבים גדולים יתר על המידה בכל הגזעים אינם עמידים לאורך זמן מבחינה בריאותית, וכן זמן התגובה שלהם ארוך יותר, מה שגורם לביצוע משימות אילוף ברמה נמוכה יותר. בכדי להגיע ליכולות המקסימליות של כלב רועה גרמני, חייבים להבין תחילה מהו המבנה המומלץ בגע זה, על מנת שנקבל כלב פעיל לאורך זמן, וזריז מספיק בכדי למלא את יעודו ככלב עבודה תקין. לפניכם תקן גזע ותיאור מדויק .לחצו על דף – מבנה של כלבי רועה גרמני.

טיפים שיעזרו לכם לשמור על הרועה גרמני שברשותכם:

– לאפשר לכלב שעות שינה כנדרש. כלבים ישנים בממוצע 12 עד 18 שעות ביום.
– ליצור סדר של לוח זמנים ברור – יציאות מסודרות, אימונים קבועים וכדומה.
– לאפשר לכלב ללמוד דברים חדשים – רועה גרמני הוא גזע אינטילגנטי שלומד מהר, נצלו זאת!
– שימרו על בריאותו – כמו בני אדם, יש לשמור על משקל תקין, מזון מתאים ואימוני כושר.
– האכלה נכונה – יש להאכיל את הרועה גרמני מזון שמתאים לו בלבד (בשונה מאנשים שמאכילים את כלבם בשאריות מזון שישנן בבית- מזון זה גורם למחלות ושלשולים).
– צאו עם הכלב לעבודה- הרועה גרמני אחרי הכל הינו כלב עבודה. לכן, בדי לשמור עליו שמח וחד, מומלץ מאוד לצאת איתו לעבודה יומיומית וכך כלבכם ירגיש סיפוק ושמחה.

לפרטים אודות קורס אילוף – 052-3609028 אורן אלעמרי, מאלף כלבים ומנהל LADOG.

LADOG – הינו המרכז הגדול בישראל לאימון כלבי רועים גרמני.

לחצו כאן – לקורס אילוף מקיף בחברת LADOG

לחצו כאן – למחירים ומסלולים של קורסי האילוף בחברת LADOG

לטיפים מקצועיים לאילוף הרועה גרמני שלכם – לחצו כאן 

קישור למידע נוסף אודות רועה גרמני