פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים במרכז הארץ

 פנסיון לכלבים LADOG, הוקם במטרה לתת לכלבכם תנאים מצויינים ללא פשרות- אזורי משחק ושחרור מקורה, מזון ברמה גבוהה, חדרים מרווחים וטיפול מסור על ידי צוות מאלפים מקצועי ומיומן. ניתן להשאיר את כלבכם לפנסיון רגיל או פנסיון אילוף. לאילוף בפנסיון לחצו כאן.

הפנסיון שלנו

 

מה דרוש ומומלץ בכדי להכניס את כלבכם לפנסיון לכלבים:

בכדי להבטיח את בריאות כלבכם חייב בעל הכלב בחיסון כלבת בתוקף (רישיון להחזקת כלב).פלוס חיסון משושה, חיסון נגד שעלת מומלץ (במידה ומחסנים לפחות 14 יום קודם לכן).
טיפול נגד פרעושים וקרציות – ריסוס או אמפולות, כאשר הכלב נכנס לכלבייה( הטיפול מתבצע בכלבייה יחד עם המטפלים בכדי לוודא שכל כלב טופל ובכך למנוע הדבקה.

פנסיון לכלבים מחיר- כמה עולה פנסיון כלבים אצלנו

מספר לילות מחיר ללילה
1-13 95
14-30 85
31+ 75

 

שעות פעילות הפנסיון –  בימים א´-ה´ בין השעות 9:00-15:00 , בימי ו´ וערבי חג בין השעות 9:00-12:00

גודל החדרים בפנסיון – חדרים מרווחים בגודל מ-6 מ"ר -עד- 12 מ"ר לכל חדר, כך שבזמן שהכלב לא שוהה בשטחי השחרור, הוא עדין נמצא בחדר מרווח מאוד והמאפשר לו הנאה ונוחות מקסימלית .

תיאור המבנה – פנסיון לכלבים הבנוי בצורה המתאימה לכלבים, גובה המבנה 9 מטר ,התקרה גבוהה על מנת שלא יהיה חם לכלבים, בנוסף יש מאווררים.
פנסיון לכלבים המגן על הכלבים מעונת החורף בחדרים מקורים ובשטח שחרור מקורה ובהגנה מפני רוחות בעזרת קירות בצידי החדרים ובעורפם. כל זאת כדי לתת את מיטב התנאים לכלבכם כדי שייהנו גם הם בזמן חופשתם בפנסיון שלנו.
בשטח השחרור ישנו דשא סינטטי .

שטח שחרור על בסיס בון מקטין את סיכויי הימצאותם של טפילים כגון: פרעושים וקרציות. כלבים רבים אוכלים דשא מה שגורם להם להקאות לכן בפנסיון שלנו ישנו שטחי שחרור שיועדו לכלבים . שטחים העשויים  בטון ודשא סינטטי, מונעים מהכלב את אכילת הדשא הטבעי שמזיק להם.

פנסיון לכלבים המנוהל ע"י מאלפי כלבים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום, הנותנים יחס אישי לכל כלב.

בפנסיון לכלבים ניתן לשים את הכלב לבד או בחברת כלבים – כיוון שהכלב מטבעו חי חיי להקה, חשוב מאוד שיהיה בזמן שהותו בפנסיון בחברת כלבים אחרים ואנשים, כך יהיה לו כיף ולא ירגיש בדידות. לדוגמא: ניתן לאכלס בחדר זכר עם נקבה או נקבה עם נקבה, ובכל השילובים הללו, מאלפי כלבים מקצועיים בודקים שישנה התאמה בין הכלבים. (במידה והבעלים מעוניין, ישנה אפשרות שכלבו יהיה בחדר לבד, בזמן שהותו בפנסיון.

"שרות בית אבות לכלבים "– בישראל מספר פנסיונים לכלבים, אך אצלנו ישנו שירות בית אבות לתקופות ארוכות, שרות זה בא לסייע לבעלי כלבים שאינם יכולים להחזיק את הכלב. פנסיון לכלבים אשר נותן את הטיפול המתאים ביותר לגילם המבוגר, במהלך אחזקת הכלב לבעלים תהיה גישה לביקורים במתחם.

אנו עובדים בתנאים מאוד מחמירים בנוגע לריסוס המקום ובודקים בקפידה את כל הכלבים הנכנסים למתחם פנסיון לכלבים שלנו. המקום מחוטא ומודבר מידי חודש ימים בחומרים מהמתקדמים ביותר, וכל זאת בכדי להבטיח את בריאות כלבכם בזמן שהייתו אצלנו, במתחם פנסיון לכלבים .
עם זאת אנו ממליצים לכל בעלים שמכניס את כלבו למתחם שלנו, להצטייד באמפולה (טיפות) נגד פרעושים וקרציות וזאת תושם ביחד עם הבעלים ואחד המאלפים על הכלב, על מנת להבטיח כי בכל מקרה כלבו יקבל טיפול אישי בעת הכניסה לפנסיון כלבים שלנו. יש לציין שבמידה והבעלים אינו משתמש באמפולות, נוכל אנו לרסס את כלבו בספריי המיועד למניעת פרעושים וקרציות ללא תוספת תשלום.

מיטות בחדרי הפנסיון – בכל החדרים בפנסיון ישנן מיטות גדולות ומרווחות לכלבים. ניתן להביא שמיכה אישית לכלב ואנו נפרוס אותה על המיטה של כלבכם.

מיקום הפנסיון
פנסיון כלבים במרכז הארץ – בצומת ראש העין על מחלף קסם צמוד לפתח תקווה.

ניתן להשאיר את הכלב לפנסיון רגיל או פנסיון אילוף.

לחצו כאן -לאילוף כלבים בתנאי פנסיון

לחצו כאן – למגוון סוגי כלבים שסיימו קורס אילוף בפנסיון  ב- LADOG