קבאליר קינג צ'ארלס

 

  קבאליר קינג צ'ארלס – LADOG

קבאליר קינג צ'ארלס   – Cavalier King Charles Spaniel  – אופי, גידול נכון, היסטוריה, אילוף המתאים לכלבי קבאליר. בחברת LADOG –  ידע מקצועי ונסיון רב באילוף כלבי קבאליר קינג צ'ארלס.

צ'יקו – כלב קאבליר קינג צ'ארלס בסיום קורס אילוף בחברת – LADOG

 קבאליר קינג צ'ארלס רקע -הקבאליר קינג צ'ארלס ספניאל הוא כלב קטן ופרופורציונאלי, ראשו מעוגל מעט, אפו שחור ועינו חומות. יש לו פרווה בינונית והוא מגיע בצבעים הבאים; הנסיך צ'ארלס (3 צבעים משולבים), בצבע של אבן אודם (אדום מהוגני עשיר), המלך צארלס (שחור וחום) וצבע אדום ולבן. גובהם בין 30-33 ס"מ ומשקלם 5-8 ק"ג, תוחלת החיים של הכלב הוא בין 13-15 שנים.
הקבאליר, שנקרא על שם המלך צ'ארלס ה-2 הוא נצר לגזע שנקרא הקינג צ'ארלס ספניאל. בסוף המאה ה-17 הגזע הספציפי הזה הוכלא עם גזע בשם פאג (לא מדובר על הפאג המוכר היום) מה שייצר גזע כלבים קטנים יותר- הגזע שאנו מכירים היום. גזע זה הוא תוצר הכלאה של מגדלים אמריקאים בשנות ה-20. למרות שהם הצאצאים הישירים של הקינג צ'ארלס ספניאל הם ממותגים על ידי המומחים כקבאליר על מנת להבדיל אותם מאבות אבותיהם.

 

אילוף מקצועי לקבאליר קינג צ'ארלס-LADOG

אילוף מקצועי לקבאליר קינג צ'ארלס-LADOG

קבאליר אופי-הקבאליר הוא כלב שמח, מרעיף אהבה, אוהב טיולים ומאוד ספורטיבי, הכלב הקטן וחסר המורא הזה מאוד להוט לספק את בעליו.מתאים מאוד ככלב למשפחה עם ילדים קטים,- עדין, רגוע ויציב מאוד. הקבאליר הוא כלב חכם ובעל אינטליגנציה להבין את רצון הבעלים שלו ומשום כך הם מאוד קלים לאילוף ומגיבים בצורה חיובית לאימוני משמעת. לכלבים אלה חוש ראיה וחוש ריח מופלא והם יכולים לשמש ביציאות לצייד קצר בשטחי ספר פתוחים. כמו כן הם יפרחו באילוף תחרותי .
הקבאליר נזקק לסט חוקים ברורים על מנת שיבין מהם הגבולות בחיים בבית. הקבאליר יכול להסתגל בקלות לחיים בדירה. הם זקוקים לפעילות של חצי שעה ביום שיכולה להיות ריצה קלה, משחק בכדור וכדומה. חשוב לציין שלקבאליר קשה להתרגל למזג אוויר חם במיוחד לכן רצוי לקחת אותו בשעות הנוחות של היום.

אילוף כלבים המתאים לכלבי קאבליר קינג צ'ארלס - LADOG

אילוף כלבים המתאים לכלבי קאבליר קינג צ'ארלס – LADOG

קאבליר קינג צ'ארלס צייד מלידה- מכיוון שיש להם היסטוריה של צייד יש להם את אינסטינקט הרדיפה. רצוי מאוד לא לתת לכלב הזה לפתח את את הייצרים הללו למרדף אחר בני אדם אלה למשחקים בלבד. בגדול לקאבליר אין בעיות התנהגות והוא מסתדר מצוין עם כלבים ועם חיות אחרות.

 אילוף כלבים לקבאליר קינג צ'ארלס – כלבים אלו אוהבים מאוד משחקים לכן נחשבים לכלבי עבודה מצויינים. את המשחק של הכלב מקשרים לפקודות האילוף, ובכך יוצרים כלב שמאוד נהנה מפקודות המשמעת. דוגמא לכך ניתן לראות בקורס אילוף כלבים בחברת LADOG. כאשר הכלב מצייץ לפקודה "אליי" מתגמלים אותו במשחק נשיכה או כדור. דרך הכרת ייצרי הציד של הקבאליר, ניתן לשפר את יכולות המשחק עם הכלב, ובכך את התקדמותו באילוף. מאלף כלבים מקצועי מצוות LADOG ילווה אתכם בתהליך עד קבלת התוצאה הרצויה.

פיתוח יצר המשחק של גורי קבאליר קינג צ'ארלס- LADOG

פיתוח יצר המשחק של גורי קבאליר קינג צ'ארלס- LADOG

בעיות בריאות בגזע: לקאבליר מספר מחלות גנטיות כמו מחלות עיניים, בעיות לב שיכולות לגרום מוות בגילאים צעירים, בעיות ברכים ובעיות חירשות קלות בגילאים מתקדמים, לכן חשוב מאוד לבדוק את ההיסטוריה הרפואית של הכלב אותו אתה עומד לרכוש או לאמץ. הכלבים הללו נוטים להשמין בקלות לכן מומלץ לא להאכיל אותם בצורה מוגזמת

LADOG- כלבייה בעלת נסיון רב באילוף קבאליר קינג צ'ארלס.

LADOG- כלבייה בעלת נסיון רב באילוף קבאליר קינג צ'ארלס.

לקורס אילוף כלבים בחברת LADOG  צרו קשר- 052-3609028 אורן אלעמרי. לחצו כאן – לקורס אילוף בחברת LADOG

לחצו כאן – למחירים ומסלולים של קורסי האילוף בחברת LADOG

 


לפניכם מידע מקצועי-האם הקבאליר קינג צ'ארלס שלכם נחשב לכלב עבודה? אילו כללי ברזל חשובים באילוף עליכם לדעת ?

איזו שיטת אילוף הכי מתאימה לקבאליר קינג צ'ארלס שלכם-לחצו כאן

כנסו- אילוף כלבים תוקפניים, כיצד למנוע תוקפנות לכלבכם

לגידול נכון של גורים- לחצו כאן

חינוך גורים לניעת הרס-לחצו כאן

חינוך גורים לא לנשוך-לחצו כאן

חשיבות קשר עין באילוף ותקשורת טובה-לחצו כאן

איזה כלוב אילוף מתאים לכלבכם-לחצו כאן

התנהגות כלבים בלהקה-לחצו כאן

האם כלבכם הוא כלב עבודה-לחצו כאן

אילוף להפסקת הקפיצות-לחצו כאן

איך פינוק יתר יכול והזיק-לחצו כאן

לטיפים חשובים לאילוף כלבכם-לחצו כאן

לפרטים אודות קורס אילוף מקיף ומקצועי בחברת LADOG  – לחצו כאן-קורס אילוף כלבים
לקורס אילוף כלבים מקצועי בחברת "לה דוג" 052-3609028 אורן אלעמרי מנהל "לה דוג".