בוקסר

  בוקסר 

בוקסר –  אופי, היסטוריה, אילוף המתאים לבוקסר, בחירה נכונה של בוקסר. לחברת LADOG  נסיון רב באילוף כלבי בוקסר.

בנג'י – בוקסר בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG 

ריי – בוקסר בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

טוי – בוקסר בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

ברני – בוקסר בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת – LADOG

בוקסרית בסיום קורס אילוף למשמעת מתקדמת בחברת LADOG

אילוף כלבי בוקסר - LADOG

אילוף כלבי בוקסר – LADOG

קצת היסטוריה אודות הגזע בוקסרׁ(dog boxer)– גזע הבוקסר נוצר במאה ה-19 בגרמניה. אבותיו של הגזע היו כלבי מסטיף גרמני, ה- Bullenbeiszer וה – Barenbeiszer. מאוחר יותר זווגו עם אבותיהם החזקים של המסטיף והבולדוג.כלבי הבוקסר הראשונים היו כלבי קרבות, בנוסף תפקידם היה להתגרות בשוורים, להוביל עגלות ולאיסוף בקר וחזירי בר במסעות ציד של אדוניהם. מאוחר יותר, הפכו פופולריים במיוחד ככלבי קרקס. בשנת 1904 הוכר הגזע רשמית, וספר ההרבעות הראשון של הגזע נרשם. עד אז כלבים מגזע זה היו שונים במראם ובגודלם.כיום מוכרים שני טיפוסים – הבוקסר הגרמני והבוקסר האמריקאי. לבוקסר הגרמני יש ראש גדול יותר משל האמריקאי, וכן הוא שרירי יותר.

אימון מקצועי לכלב בוקסר-LADOG אילוף כלבים

אימון מקצועי לכלב בוקסר-LADOG אילוף כלבים

בוקסר- אופיו ומאפיינים– הבוקסר הוא כלב שובב, שמח, סקרן ואנרגטי. הוא אינטליגנטי מאוד, להוט ולומד מהר. קשור מאוד למשפחתו, נאמן ואוהב. כלבי הבוקסר נודעים ככלבים נוחים במיוחד עם ילדים. בוקסר אשר גדל וחונך נכון, יסתדר נהדר גם עם בעלי חיים נוספים. הם זקוקים לפעילות פיזית והליכה ארוכה יומית, וכמובן שישמחו במיוחד לשחק בכדור או בצעצוע אחר עם בעליהם. הבוקסר ידוע באומץ ליבו, ובאילוף הגנה יכול להיות ככלב הגנה אישית מצויין. הוא זקוק לבעלים דומיננטיים, וזקוק לאילוף תקיף ועקבי. בעלים כנועים ימצאו את הבוקסר ככלב עקשן, ערמומי, קולני וקשה לשליטה, אך לאחר קורס אילוף כלבים למשמעת יכול הבוקסר להיות בשליטה. כל סימן לדומיננטיות צריך להיות מתוקן על ידי הבעלים בצורה נכונה ומלאת ביטחון. בגידול נכון בוקסר מתאים מאוד לילדים וככלב משפחה.

אילוף בוקסר על ידי פפירול- LADOG

אילוף בוקסר על ידי פפירול- LADOG

אילוף כלבים המתאים לבוקסר– בוקסר בצעירותו מאוד אוהב משחקי נשיכה, כמו חבל או פפירול. את משחקי הנשיכה הללו מקשרים לבוקסר עם אילוף למשמעת, בכל פעם שהכלב מבצע את פקודות האילוף הוא מקבל כפרס את משחק הנשיכה. אילוף למשחקים הינו האילוף ברמה הגבוהה ביותר שאפשר להגיע עם כלבים, ובזכות ייצריו החזקים של הבוקסר בצעירותו, ניתן לאלפו לצייתנות מלאה תוך כדי כך שהכלב נהנה מאוד מהאילוף. בוקסר ללא אילוף קפדני למשמעת עלול להיות נמרץ מאוד ודומיננטי בהתנהגותו. אילוף נכון של הבוקסר למשמעת גורמת להרגעתו של כלב נמרץ זה, ולהבנתו כי הבעלים הוא מנהיג המשפחה על מנת שלא יהפוך לדומינטי( דגש על הבוקסרים הזכרים, הנוטים לדומיננטיות במידה רבה יותר מהנקבות).

כלב בוקסר גזעי מנומר-LADOG

כלב בוקסר גזעי מנומר-LADOG

בוקסר הינו כלב שמאוד אוהב תשומת לב, לכן יש להקפיד על עידוד נכון בעת האילוף. בתקופת האילוף יש להשתדל לעודד את הכלב רק אחרי מתן פקודות אילוף, בכך תיצרו כלב שמאוד מתלהב מאילוף ומחפש לרצות את בעליו. מומלץ להתחיל את האילוף עם הבוקסר בגיל שלושה חודשים, כיוון שבגיל זה ניתן לפתח מאוד את יצר המשחק של כלב. בוקסר בהתבגרותו הינו כלב חזק מאוד, ולרוב גם נמרץ מאוד, לכן אילוף בגיל צעיר קל יותר בהתמודדות עם גור מאשר בכלב חזק ונמרץ. אנו בחברת LADOG בעלי נסיון רב באילוף כלבי בוקסר, העוזר מאוד להגיע עם כלב זה לתוצאות הגבוהות ביותר. מאלף כלבים מ- LADOG ידריך אתכם כיצד לנהוג עם כלבכם מהיותו צעיר ועד לבגרותו. לפרטים אודות קורס אילוף, כנסו- אילוף כלבים.

קשר העין עם כלבי בוקסר-LADOG אילוף כלבים

קשר העין עם כלבי בוקסר-LADOG אילוף כלבים

שמו של הבוקסר– אומרים כי שמו של הבוקסר ניתן לו לאור הדרך בה הוא נוהג להשתמש ברגליו הקדמיות בכל דבר כמעט. אם תצפו פעם בכלב בוקסר העסוק בענייניו, תוכלו לראות כיצד הוא משחק עם צעצועיו, קערות האוכל שלו או בכל דבר אחר בעדינות רבה בעזרת כפות רגליו הקדמיות, כמעט כמו חתול.

אימון כלבי בוקסר -LADOG

אימון כלבי בוקסר -LADOG

בוקסר וקפיצות על אנשים- שימוש רב ברגליו של הבוקסר, והשילוב של אהבתם לאנשים, יחד עם האנרגיות הרבות שלהם, יכולה לגרום לבעיית קפיצות חמורה על אנשים. מה גם שלבוקסרים ישנה נטייה לליקוק הפנים של בני אדם, מה שבכלל יכול לגרום לקפיצות מפתיעות לאנשים זרים. אומנם בוקסר נחשב לכלב שטוב עם ילדים. אך כלב עוצמתי זה שקופץ על ילד יכול להיגמר באסון. מה גם שלהרבה אנשים זרים תופעה זו יכולה להוות מטרד. לגבי בני הבית אסור שהכלב יקפוץ מסיבה היררכית. לא משנה מה הסיבה בעקותיה הכלב קפץ על בעליו. מה שמשנה, איך הבעלים הגיב לאותה קפיצה. בלהקת כלבים עם אחד הגורים היה קופץ על המנהיג, הוא היה נתקל בתגובה תקיפה מצד המנהיג, וכל הוא היה מסמן אותו כמנהיג הלהקה. תיקון תופעה זו צריך להיות על ידי תיקון מקצועי עם הרצועה בלבד, ולא עם מכות כמובן. באילוף מקצועי ישנה דרך להוביל את הכלב להכנעה אך גם לשמור על אופיו השמח של הבוקסר. בקורס אילוף ב-LADOG נותנים דגש על הפסקת הקפיצות של הבוקסר.

בוסר מנומר-LADOG אילוף כלבים

בוקסר מנומר-LADOG אילוף כלבים

הרס חפצים והתנהגות נכונה בתוך הבית – לבוקסר אנרגיות רבות המשולבות עם אהבתו למשחקים, יכולה להוביל להרס חפצים בבית. טעות נפוצה בגידול כלבי בוקסר, היא מתן משחקים רבים בתוך הבית. ככל שניתן יותר משחקים לכלבי הבוקסר כך הבנתו למה מותר ומה אסור בתוך הבית הופכת לא ברורה. מומלץ לתת בתוך הבית רק עצמות לכלבים(עצמות דחוסות), ואילו מחוץ לבית יש לתת לכלבים את משחקי הנשיכה, חבל דנטלי, כדור ועוד.

בוקסר נחשב לכלב משפחה אידיאלי-LADOG

בוקסר נחשב לכלב משפחה אידיאלי-LADOG

אילוף בוקסר להגנה- כלבים אלו מצויינים ככלבי הגנה אישית ותקיפה, אך פחות מתאימים ככלבים לשמירה על שטח. כלבים אלו אוהבים מאוד אנשים זרים לכן פחות חשדנים כלפי זרים, מה שהופך אותם לפחות יעילים לשמירה על שטח. אך ככלבים למטרות אילוף לגנה אישית על הבעלים ולתקיפה וניטרול של עבריינים יכולים להיות מצויינים. לבוקסר אומץ רב ביחד עם ייצר מרדף ומלחמה חזק בשילוב עם כלב בעל ייצר נשיעה גבוה, מה שהופך אותו לכלב יעיל מאוד למטרות אילוף להגנה ותקיפה. את משחק הנשיכה של הכלב מעבירים בהדרגה מחבל לפפירול(משחק נשיכה מקצועי) לשרוול וחליפת תקיפה. אנו במרכז לאילוף כלבים LADOG בעלי נסיון רב ומקצועיות באילוף כלבי בוקסר למטרות הגנה ותקיפה.

בוקסרית בצבע חום בעמידה קלאסית לכלבי בוקסר-LADOG

בוקסרית בצבע חום בעמידה קלאסית לכלבי בוקסר-LADOG

בוקסר "הגור הנצחי" – בוקסר נחשב לכלב המתבגר באופן האיטי ביותר משאר הגזעים האחרים. ניתן לראות כלבי בוקסר בוגרים המתנהגים כגורים לכל דבר. לתופעת הגוריות בגזע יש היתרונות וחסרונות. את ההיתרונות הבולטים ניתן לראות בכך שהכלב עליז וסקרן כגור ואת אופיו ניתן לעצב בגיל מאוחר יותר מהגזעים האחרים, מה שעוזר בכך שניתן לאלפו גם בגיל בוגר(למרות שגור יהיה קל יותר לאילוף). הבעיה בגוריות של כלבים היא הרסנות של חפצים ונמרצות עד גיל מאוד מבוגר ללא אילוף ושליטה מצד הבעלים. באילוף מקצועי המשולב עם פעילות ספורטיבית, ניתן להגיע לגידול מוצלח עם גזע זה גם בדירה.

אילוף כלבי בוקסר- חברת LADOG

אילוף כלבי בוקסר- חברת LADOG

גודל,פרווה ותוחלת חיים של הבוקסר-הפרווה הדוקה וקצרה מגיעה בצבעים חום בהיר, מנומר, לעתים עם כתמים לבנים.הפרווה קלה לטיפוח – מספיקה הברשה פעם בשבוע ורחצה אחת לשלושה חודשים. גובהם של הזכרים הוא כ 56-62 ס"מ, של הנקבות 53-55 ס"מ, משקל הזכרים 30-34ק"ג, של הנקבות 25-29 ק"ג.תוחלת החיים של הבוקסר, בין 11-14 שנים. הגוף של הבוקסר קומפקטי ורב עוצמה. הראש בפרופורציה לגוף, האף גדול ושחור עם נחיריים פתוחים מאוד, עיניים חומות כהות, אוזניים גבוהות, צוואר עגול חזק ושרירי, הרגליים הקדמיות שריריות וישרות בצפיה מהחזית, הרגליים האחוריות שריריות אף הן.

חינוך גורי בוקסר -LADOG-מרכז מקצועי לאילוף כלבים

חינוך גורי בוקסר -LADOG-מרכז מקצועי לאילוף כלבים

בחירה נכונה של בוקסר– ישנם בוקסרים הסובלים מבעיות נשימה בעקבות פרצופם הדחוס. ככל שפרצוף של שחותמו של הכלב קצר יותר, כך סובל הכלב הכלב מבעיות נשימה. לכן העדיפו בבוקסר עם פנים ארוכות יותר מאשר בטיפוס הדחוף. במידה ואתם רוכשים גור, בקשו לראות את שני ההורים של הכלב, אם שני ההורים בעלי פני ארוכות הסיכוי גבוה יותר כי גם לגורים יהיו פנים ארוכות יותר. במידה ואתם רוכשים כלב בגיל שמונה חודשים ומעלה אין צורך לרות את ההורים, כיוון שפניו של הכלב כבר קיבלו את העיצוב הכללי. בוקסר יכולים להיות נמרצים מאוד בצהירותם, לכן אם אתם רוצים לגדל את הבוקסר בדירה בחרו בגור רגוע יותר שהתאמתו לדירה תיהיה קלה יותר. בבחירתכם אל תסתכלו רק את מראה הגור אלה תבחנו היטב את אופיו של כל גור בנפרד. נסו לתקשר מעט עם הגור שברצונכם לרכוש וודאו כי הגור בעל ביטחון, מנסה לתקשר איתכם ובעל ייצר משחק.

לקורס אילוף כלבים בחברת LADOG  צרו קשר- 052-3609028 אורן אלעמרי. לחצו כאן – לקורס אילוף בחברת LADOG

לחצו כאן – למחירים ומסלולים של קורסי האילוף בחברת LADOG

האם הבוקסר שלך נחשב לכלב עבודה טוב? מהם כללי הברזל החשובים, על מנת שהבוקסר יהפוך לכלב נשלט בעל תקשורת גבוהה? למיד מקצועי בנושא כנסו- טיפים לאילוף כלבים.

איזו שיטת אילוף הכי מתאימה לבוקסר שלכם-לחצו כאן

כנסו- אילוף כלבים תוקפניים, כיצד למנוע תוקפנות לכלבכם

לגידול נכון של גורים- לחצו כאן

חינוך גורים לניעת הרס-לחצו כאן

חינוך גורים לא לנשוך-לחצו כאן

חשיבות קשר עין באילוף ותקשורת טובה-לחצו כאן

איזה כלוב אילוף מתאים לכלבכם-לחצו כאן

התנהגות כלבים בלהקה-לחצו כאן

האם כלבכם הוא כלב עבודה-לחצו כאן

אילוף להפסקת הקפיצות-לחצו כאן

איך פינוק יתר יכול והזיק-לחצו כאן

לטיפים חשובים לאילוף כלבכם-לחצו כאן

לפרטים אודות קורס אילוף מקיף ומקצועי בחברת LADOG  – לחצו כאן-קורס אילוף כלבים
לקורס אילוף כלבים מקצועי בחברת "לה דוג" 052-3609028 אורן אלעמרי מנהל "לה דוג".