פנסיון כלבים

פנסיון כלבים

מה עליכם לבדוק כאשר אתם מחפשים פנסיון כלבים? במאמר זה תוכלו לדעת במדויק מה עליכם לבדוק כאשר אתם צריכים פנסיון לכלבים . הדברים שעליכם לבדוק בחיפוש פנסיון כלבים :

  • מזון לכלבים – כאשר אתם משתמשים בשרותיו של פנסיון כלבים בדקו איזה מזון מסופק לכלבים. ישנם כיום מזונות רבים לכלבים , אך מזונות איכותיים ובריאים ישנם מעט מאוד. וודאו שכלבכם יקבל מזון איכותי בזמן שהותו ב- פנסיון לכלבים.
  • טמפרטורה – אחד הקריטריונים החשובים בחיפוש פנסיון לכלבים הוא מזג האויר ששורר במקום גם בתקופת הקיץ וגם בתקופת החורף. בימים החמים של הקיץ, כלבכם עלול לסבול מאוד וזאת בעקבות טמפרטורה גבוהה מידי ותנאים לא נכונים להחזקה של הכלב. לכן כאשר אתם בודקים אפשרות של פנסיון כלבים , ודאו כי המקום מקורה ושהגג גבוה על מנת להבטיח כי כלבכם יקבל את הטמפרטורה המתאימה לו. בחורף , ודאו שמתחם פנסיון לכלבים סגור מכל צדדיו בכדי שלא תגיע רוח ישירה אל הכלב וכמו כן שהמקום מקורה לחלוטין מפני גשמים.
  • בדיקת השטח – בחיפוש פנסיון כלבים , בדקו מה היא הקרקע שעליה יהיו הכלבים. הרי שאף בעל כלב לא ירצה שכלבו יחזור מחופשה והוא מלא בפרעושים וקרציות. לכן שימו לב שהשטח בו אתם משאירים את הכלב הוא לא עשוי מחול או דשא, וזאת כי שטחים אלו מהווים מקום מרבץ לפרעושים וקרציות העלולים להדביק את כלבכם בזמן חופשתכם. לכן פנסיון כלבים צריך להיות עם רצפת בטון שעליה מונחת שיכבה של חול לחתולים – חצץ דק.
  • גודל החדרים – חדרים גדולים ומקורים הם תנאי חשוב והכרחי בבחירת פנסיון כלבים. גודל חדרי פנסיון כלבים נעים בין 4 -15 מ"ר. רוב חדרי פנסיוני כלבים מספקים חדר של 4 מ"ר וישנם פנסיוני כלבים שמעניקים חדרים גדולים של 15 מ"ר ואף יותר. לכן , בדקו איזה פנסיון כלבים ייתן מענה אמיתי לצרכיו של כלבכם .
  • הקפדה על חיסונים – בדיקה נוספת שעליכם לעשות בחיפוש פנסיון כלבים היא, שהנהלת המקום מקפידה על כך שמקבלים אך ורק כלבים מחוסנים ושעברו טיפול נגד פרעושים וקרציות, שכן הקפדה זו תעניק לכם שקט נפשי כאשר הנכם יודעים כי כלבכם שוהה במקום מסודר, מטופל ואחראי.

ישנה אוכלוסייה מצומצמת המחפשת פנסיון ביתי לכלבים אך לצד ההיתרונות המצומצמים בפנסיון ביתי לכלבים החסרונות הם רבים, בפנסיון ביתי לכלבים, הכלבים חייבים להימצא עם כלבים אחרים בשונה מפנסיון כלבים עם חדרים נפרדים. תופעה זו עלולה להביא לקרבות בין הכלבים, בפנסיון ביתי אין אפשרות להפריד כלבים שלא מסתדרים, פנסיון ביתי לכלבים עלול להרוס את החינוך והאילוף של הכלב כיוון שהכלב נמצא בסביבת חיים של אדם זר שלא תמיד מסתדר עם התנהגות מסוימת של הכלב, ופעמים רבות ניסיון של בעל הפנסיון הביתי לשנות הרגלים של הכלב יכולה להרוס את אופיו ואילופו של הכלב.

חזרה לדף הראשי – פנסיון לכלבים