בייביסיטר לכלבים

בייביסיטר לכלבים

לפרטים נוספים ולהזמנת מקומות –  052-3609028

בייביסיטר לכלבים / פנסיון לכלבים

מה שחשוב זה ההפרדה בין כלבים
שאלה שעולה מספר פעמים בקרב בעלי כלבים בעת השארת הכלב בידי פנסיון לכלבים היא : האם כדאי שהכלב יהיה בפנסיון לכלבים שבו כל הכלבים נמצאים ביחד או האם כדאי להשאירו בפנסיון עם הפרדה מסוימת?

ובכן, כיום שירות של בייביסיטר לכלבים הוא דבר נפוץ וישנם סוגים שונים של פנסיונים לכלבים . ישנם פנסיונים לכלבים ביתיים , ישנם פנסיונים לכלבים שבהם כל הכלבים משוחררים ביחד ללא הפרדה וישנם פנסיונים לכלבים שבהם הכלבים משוחררים לפרקי זמן ביום אך ישנה הפרדה חלקית בין הכלבים (2-3 כלבים בחדר).

פנסיונים לכלבים

אז באיזה פנסיונים לכלבים כדאי לבחור?
הבחירה המקצועית והנכונה לטובת הכלב, היא פנסיון לכלבים בעל הפרדה חלקית בין הכלבים . לצורת פנסיון זו יש יתרונות רבים על פני האחרים ממגוון סיבות.

ראשית, פנסיון לכלבים שבו ישנה הפרדה חלקית בין הכלבים מאפשר שליטה נכונה בהתנהגות הכלבים. כלבים רבים יכולים להיות תוקפנים, טריטוריאליים ועם אופי שלא תמיד מתאים למחייה עם כלבים אחרים באותו המקום. לכן, עדיף שכלב הנמצא בפנסיון לכלבים יהיה בחדר עם מקסימום שלושה כלבים אחרים, ויש לוודא שכלבים אלו מסתדרים ומתאימים זה לזה. בנוסף כלבכם יוכל לשחק עם הכלבים שבחדרו ללא חשש מבעיות התנהגות, לאחר שאלו נבדקו ונמצאו מתאימים כדי להשתכן ביחד.

בייביסיטר לכלבים רבים משחררים את כל הכלבים ששוכנים במקום יחדיו. זו היא טעות מאחר ובממוצע מתוך 10 כלבים שביניהם זכרים תהיה בעיה בין זכר אחד לזכר אחר ולא ניתן יהיה להפרידם ב-פנסיון לכלבים מסוג שכזה. לכן, אל תתפתו לפנסיון כלבים שמציע "שטח ללא הפרדה" מאחר ובמושג זה טמונים חסרונות רבים.

נקודה נוספת היא שבמידה ואתם מגדלים נקבה והיא התייחמה בזמן שאתם צריכים לנסוע לחופשה, יש בידיכם בעיה להשאיר את הכלבה בפנסיון שבו כל הכלבים משוחררים ביחד, מאחר וזכרים אחרים ינסו לזווג אותה.

לסיכום: הבחירה הנכונה והטובה ביותר לכלבכם היא פנסיון לכלבים שבוא ישנה הפרדה חלקית בין הכלבים (עד 2-3 כלבים בחדר). בבחירה זו אתם מרוויחים שתי יתרונות: האחד הוא שכלבכם נמצא בחברת כלבים ויכול לשחק איתם, והשני הוא שכלבכם נמצא עם כלבים שמתאימים לו ואילו אלה שאינם מתאימים, נמצאים בחדר אחר ללא כלבים.

לעמוד הראשי – פנסיון לכלבים