פיטבול

 פיטבול  – LADOG

 אילוף המתאים לכלבי פיטבול, אופיו ומאפיינים של הגזע. במרכז לאילוף כלבים LADOG – נסיון רב באימון כלבי פיטבול- אמריקן פיטבול טרייר.

סרטונים של כלבי פיטבול שעברו קורס אילוף בחברת LADOG

דון – גור פיטבול שסיים קורס אילוף למשמעת בחברת – LADOG

בלו – כלב פיטבול שסיים קורס אילוף למשמעת בחברת – LADOG

ריי – כלב פיטבול שסיים קורס אילוף למשמעת בחברת – LADOG

קינג – כלב פיטבול שסיים קורס אילוף למשמעת בחברת – LADOG

פאקו – גור פיטבול בסיום קורס למשמעת בחברת – LADOG

שוקו – פיטבול בסיום קורס אילוף למשמעת בחברת – LADOG

רוג – כלבת פיטבול בסיום קורס אילוף בחברת – LADOG

בלו – כלבת פיטבול בסיום קורס אילוף בחברת – LADOG

אמריקן פיטבול טרייר – American Pit Bull Terrier -אופי ומאפיינים –  לפיטבול שמחת חיים בלתי רגילה. זהו כלב עליז ביותר ולכן גם כיף לגידול. לפיטבול תקשורת טובה עם הבעלים ולכן אהוב כל כך על בעלי כלבים רבים. באילוף נכון ניתן לפתח את רמת התקשורת עם הבעלים למקומות הגבוהים ביותר באילוף למשמעת. הפיטבול הזכר ניחן ביצר קרב גבוה מאוד, ולכן חשוב לסרסו בגיל צעיר בכדי למנוע תוקפנות כלפי כלבים אחרים בעתיד. הגיל המומלץ לסירוס הוא שישה חודשים. ללא סירוס בגיל צעיר עלול  הפיטבול להוות סכנה לכלבים אחרים, ודומיננטי כלפי הבעלים.

אילוף כלבי פיטבול - במרכז לאילוף כלבים - LADOG

אילוף כלבי פיטבול – במרכז לאילוף כלבים – LADOG

שילוב של אילוף למשמעת עם דגש על היררכיה חשובים מאוד מגיל חודשים וחצי. אימון מקצועי בגיל צעיר יביא לתוצאות טובות, אך אם הכלב התבגר וכבר קיבל את אופיו, התהליך יהיה קשה מאוד לשינוי. נקבות קלות יותר לגידול מזכרים, אך גם להן יש יצר קרב גבוה ונטייה לדומיננטיות. לפיטבול יצר משחק גבוה מאוד העוזר מאוד לאילוף למשמעת, את המשחקים מקשרים לפקודות האילוף.

אילוף מקצועי לכלבי פיטבול - LADOG - פיטבול בצבע שחור לבן

אילוף מקצועי לכלבי פיטבול – LADOG – פיטבול בצבע שחור לבן

אמריקן פיטבול טרייר- גידול עם ילדים – בתקשורת ישנה סערה גדולה לגבי תוקפנותו של הפיטבול כלפי ילדים וישנם בעלי כלבים שמאמינים שפיטבול הינו כלב משפחה מצויין. פיטבול נראה ככלב שאוהב מאוד אנשים, אז איך בכל זאת מקרי התוקפנות לילדים כל כך גבוה? בואו נעשה קצת סדר בבלאגן. הפיטבול בעברו היה כלב קרבות מול חיות אחרות וכלבים, ולכן יצר המרדף והקרב גבוה מאוד, לדוגמא ילד שרץ בפתאומיות תוך כדי צרחות יכול להקפיץ ברגע את יצר המרדף והקרב הגבוה שלו. פעמים רבות הוא מדמה את אותו הילד לחיה פצועה ויצר הקרב שלו עולה. כמה שזה נשמע  מלחיץ, צריך להבין את הבעיה וכיצד לשלוט ביצר הזה שלא יתפתח כלל בעתיד.

אילוף של אמריקן פיטבול טרייר במרכז הכלבני - LADOG

אילוף של אמריקן פיטבול טרייר במרכז הכלבני – LADOG

פעמים רבות אנו נתקלים בבעלים של כלבי פיטבול הטוענים שפתאום הכלב ניסה לתקוף, ושנים קודם לכן הוא היה בסדר גמור. מה שהבעלים לא ראה שהיו הרבה סימנים מקדימים קודם לכן. אומנם סימנים קטנים, אך מספר תרגילי שליטה יכלו לשנות את התמונה מקצה לקצה.

גור פיטבול בדירה - LADOG - אימון כלבים מקצועי

גור פיטבול בדירה – LADOG – אימון כלבים מקצועי

פיטבול בבגרותו יכול להיות גם דומיננטי על קערת האוכל שלו, על העצמות שלו ועל מקום מרבצו. ילד שמתקרב למקומות אלה עלול להימצא בסכנה. תרגילי היררכיה בגיל צעיר יובילו את הכלב למצב שהוא מבין שהילד קודם לו מבחינה היררכית. הילד שולט לו על האוכל, על מקום שבוא הכלב אוהב לרבוץ ועל הצעצועים שלו. ללא אימון מקצועי בגיל צעיר הפיטבול עלול להיות סכנה לגידול.

אמריקן סטפודשייר בול טרייר בוגר - LADOG -בצבע מנומר

אמריקן פיטבול  טרייר בוגר – LADOG – בצבע מנומר

אילוף המתאים לכלבי פיטבול – זהו גזע חזק פיזית, נמרץ ועם אופי קשוח. אילוף למשמעת ברמה גבוהה חשוב מאוד לעתידו של הפיטבול לגידול במשפחה. לפיטבול יצר מרדף חזק אחרי חתולים, לכן חשוב מאוד לאלפו לאליי ברמות הגבוהות ביותר, כך שהכלב יהיה נשלט גם במצבי לחץ חזקים. לימוד פקודת רגלי ימתן את הליכתו וישפר את התקשורת עם הבעלים. לפיטבול יצר משחק חזק מאוד לצעצועי נשיכה כמו חבל דנטלי עם קשרים או ציוד מקצועי כמו פפירול. את משחק הנשיכה יש לתת לכלב רק לאחר ביצוע פקודת האילוף, כך הכלב יקשר את משחקי הנשיכה  לפקודות האילוף ויבצע את הפקודות בשמחה. כאשר משחק הנשיכה נמצא בפיו של הכלב יש לתפוס עת המשחק בקצה ולהזיז מצד לצד, תנועה זו אהובה במיוחד על כלבי פיטבול ומפתחת את התקשורת עם הבעלים. שילוב מושכל של תיקונים במשמעת ומשחקים יכולה להביא את הפיטבול לרמות משמעת גבוהות מאוד.

לכלבי פיטבול יצר משחק חזק- LADOG - כלבי פיטבול בצבע חום

לכלבי פיטבול יצר משחק חזק- LADOG – כלבי פיטבול בצבע חום

לסיכום: אופיו של הפיטבול יכול להיות מטעה. מצד אחד רואים כלב מאוד חברותי ומצד שני שני מקרי תוקפניות כה רבים. חינוך גורים נכון בגיל צעיר הוא תנאי חשוב בגידול כלב מדהים זה.

לכלבי פיטבול מזג נמרץ - LADOG - אילוף כלבים מקצועי

לכלבי פיטבול מזג נמרץ – LADOG – אילוף כלבים מקצועי

 

 

לקורס אילוף כלבים מקיף בחברת LADOG, צרו קשר 052-3609028 אורן אלעמרי.

לחצו כאן -לפרטים אודות קורס אילוף כלבים ב- LADOG

לחצו כאן – למחירים ומסלולים של קורסי האילוף בחברת LADOG

לטיפים מקצועיים לאילוף הפיטבול שלכם – לחצו כאן