בישון פריזה

 

 

בישון פריזה – LADOG

 

מידע אודות בישון פריזה – bichon frise – אופי, היסטוריה, אילוף המתאים לבישון פריזה. LADOG – אילוף כלבים.

גזע בישון פריזה - LADOG - אילוף כלבים

גזע בישון פריזה – LADOG – אילוף כלבים

 

היסטוריה

ארץ המקור של הגזע בישון פריזה הוא איטליה. בגלל האופי השמח והשובב שלהם יכלו המלחים להשתמש בכלב הזה כסחר חליפין, וכך הוא הגיע לצרפת. שם הפך לפופולרי מאוד עד שהגיע להרבה בני אצולה צרפתים ואף לחצרו של הנרי השלישי. באמצע שנת 1978 הוכר הבישון פריזה כגזע רשמי על ידי ה-FCI.

 

גור של בישון פריזה - LADOG - מרכז מקצועי לאילוף כלבים.

גור של בישון פריזה – LADOG – מרכז מקצועי לאילוף כלבים.

 

מאפיינים

בישון פריזה הוא כלב מאוד עליז ועם ביטחון עצמי גבוה. בעל הסתגלות טובה לסיטואציות שונות, וזה מה שגורם לו להיות חברותי מאוד עם אנשים, כלבים וילדים. מעולה ככלב ראשון למשפחה בלי ניסיון בגידול כלבים. המבנה הגוף של בישון פריזה מרובע ועם ראש מעוגל. הפרווה שלו מתולתלת ומאוד רכה, והזנב שלו מתעגל כלפי מעלה. לגבי טיפוח, הוא צריך הברשה טובה לפחות פעמיים בשבוע כדי לשמור על הפרווה רכה ויפה, ותספורת כל 3 חודשים. מדובר בכלב שקט שלא נובח על כל דבר ועם פרווה היפואלרגנית שצריכה להיות רק בצבע לבן. אוהב מאוד לשחק ולהיות בחברת הבעלים שלו.

גובה: 28-35 ס"מ.

משקל: 5-8 ק"ג

תוחלת חיים: 12-15 שנים.

בישון פריזה בהכנה לתערוכה - LADOG - אילוף כלבים מקצועי

בישון פריזה בהכנה לתערוכה – LADOG – אילוף כלבים מקצועי

אילוף

בישון פריזה אוהב מאוד לרוץ ולשחק. ובכדי להגיע לרמה גבוהה באילוף, אנחנו נקשר לו את המשחק למשמעת, וככה הכלב ילמד לבצע את כל הפקודות בשמחה והתלהבות. ככה אנחנו גם מפתחים לו את יצר המשחק, וגם נהנים מכלב שמח שאוהב לעבוד עם הבעלים שלו.

אנו ב-LADOG מתמחים באילוף כלבים שמחים כמו הבישון פריזה.

צרו עימנו קשר ומאלף מקצועי מצוות LADOG ילווה אתכם באופן אישי על מנת להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר שניתן לקבל מבישון פריזה. לקורס אילוף עד קבלת התוצאה הרצויה – לחצו כאן. 

 

בישון פריזה בתספורת גזע - LADOG - מרכז מקצועי לאילוף.

בישון פריזה בתספורת גזע – LADOG – מרכז מקצועי לאילוף.