מאלף כלבים-LADOG

מאלף כלבים – LADOG

 LADOG – מרכז מקצועי לאילוף כלבים, מחפשים מאלף כלבים מקצועי ומנוסה במרכז הארץ ?

ב-LADOG עוסקים מאלפי כלבים מהשורה הראשונה בישראל עם שיטות אילוף מוכחות ומתקדמות, ובעלי ניסיון רב של אלפי כלבים, פרטים בהמשך.

הכלבייה ומרכז האילוף כלבים שלנו ממוקמת במרכז הארץ, בצומת ראש העין . 

לפרטים אודות קורס אילוף כלבים בחברת LADOG-לחצו כאן 

LADOG- מורכבת מצוות מאלפים מקצועי, מנוסה ובעל ניסיון של למעלה מ-24 שנים באילוף מקצועי לכלבי בית, פתרון בעיות התנהגות, אילוף למשמעת בתקנים אירופים, אילוף כלבי שמירה ובנוסף אילוף כלבים למשימות ייעודיות.

בין מאלפי LADOG, מאלפים שעבדו שנים רבות בארץ ומאלפים שעבדו מספר שנים בחו"ל.

LADOG- צוות מאלפים מקצועי בעל ניסיון רב בתחום

LADOG הינו מרכז אילוף כלבים מקצועי אשר מלווה את לקוחותיו לאורך כל תהליך האילוף של הכלב , החל ממתן יעוץ ראשוני ואישי בשלב בחירת הכלב , חינוך גורים , קורסי אילוף כלבים למשמעת בכל הרמות, פתרון בעיות התנהגות, אילוף לביצוע משימות הגנה ושמירה וכדומה.

אורן אלעמרי מאלף כלבים מקצועי ומנהל – LADOG

אורן אלעמרי מאלף כלבים מקצועי

LADOG הוקמה ומנוהלת על ידי אורן אלעמרי, מאלף כלבים מוסמך ומקצועי בעל ניסיון של 24 שנה בתחום. בעבר שימש אורן כמדריך במספר חוות אילוף וככלבן ביחידת הכלבנים של צה"ל. מאלף הכלבים אורן עוסק במשרה מלאה בתחום אילוף כלבים .

מאלף הכלבים אורן אלעמרי בשנת 99, בשרותו הצבאי

אורן אלעמרי הוא בעל ניסיון עשיר ומגוון ביותר בתחום ובעל ניסיון באילופם של אלפי כלבים במגזר הפרטי, תוך שימוש בשיטות אילוף כלבים מהמתקדמות בעולם. כיום אורן אלעמרי מקיים בית ספר למאלפי כלבים בתקנים בינלאומיים.

מאלף הכלבים אורן אלעמרי מדריך בחוות אילוף בשנת 97

מאלף הכלבים אורן הוא בעל שם בכל הנוגע לפסיכולוגיה ולפתרון בעיות התנהגות אצל כלבים, ומייעץ בנושאים אלו לווטרינרים רבים ברחבי הארץ.

אורן אלעמרי התחיל את דרכו באילוף כלבים בגיל מוקדם מאוד אצל מאלף הכלבים אורן לאופר

לפרטים אודות קורס אילוף כלבים בחברת LADOG-לחצו כאן 

מאלפי LADOG מציעים לך הנאה מכלב מאולף בדרך המתאימה ביותר עבורך ובמגוון של דרכי אילוף: מתן שיעורים פרטים וקבוצתיים, אילוף בתנאי פנסיון או רכישת כלבים מאולפים. מאלפי הכלבים של LADOG מבססים את קורס אילוף הכלבים במשחקי תקשורת המספקים לך ולכלבך חוויה מהנה עד להגעה לתוצאה הרצויה.

עידן ואזה, מאלף כלבים בעל ידע רב בתחום הכנת כלבים מאולפים בתקנים בינלאומיים למטרות משמעת, הגנה ושמירה וברמות הגבוהות ביותר.

עידן מאלף כלבים מקצועי המתמחה בכלבי עבודה

עידן מאלף כלבים מקצועי
מאלף הכלבים עידן ואזה רכש את הידע שלו בעקבות חקירה רבה של כלביות בעולם, הן בצורת העבודה, והן בתוצאה של הכלבים. בעקבות מיידע זה ייבא לארץ עידן את שיטת מכירת כלבים מאולפים, שאותה מכירים מזה שנים ברחבי העולם ובאירופה בפרט. ההתמחות הרחבה של החברה היא הכנת כלבים מאולפים והעברתם ללקוח באמצעות מספר מפגשים מצומצם.את השיטה הזאת לקחנו לאילוף בתנאי פנסיון שלנו.

לפרטים אודות קורס אילוף כלבים בחברת LADOG-לחצו כאן 

לפרטים נוספים אודות קורס אילוף כלבים:
052-3609028 אורן אלעמרי מאלף כלבים במרכז.

איזו שיטת אילוף הכי מתאימה לכלבכם-לחצו כאן