אילוף כלבים מחיר

אילוף כלבים מחיר

אילוף כלבים – מסלולים ועלויות – להלן פרוט מסלולים ועלויות של הקורסים השונים המוצעים בחברת LADOG 

1 – קורס אילוף כלבים לחינוך, משמעת בסיסית ומתקדמת – אילוף משולב פרטי וקבוצתי – מתאים לכלבים מגיל שלושה חודשים.

קורס משולב פרטי וקבוצתי 

שלב ראשון – אילוף פרטי אילוף במסגרת שיעורים פרטיים – כולל 7 שיעורים פרטיים, שיעור ראשון שעתיים ולאחר מכן כל שיעור שעה.
בשלב זה ההתמקדות הינה על פתרון בעיות התנהגות, חינוך ומשמעת.

שלב שני – אילוף קבוצתי – לאחר סיום בשיעורים הפרטיים נכנסים לאילוף קבוצתי, עד שנה ללא הגבלה. אילוף להתמודדות הכלב עם גירויים בסביבה של כלבים נוספים. אילוף למשמעת ללא רצועה מרחוק. 

שעות פעילות הקורס :

האילוף הפרטי – מראשון עד חמישי. שעות הקבלה בין 9:00 ועד 17:00 בכל ימות השבוע.
האילוף הקבוצתי – יום שישי בצהריים.

עלויות:

עלות הקורס (הכולל את כל 3 השלבים) הינו  3900 ש"ח כולל מע"מ. 
ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית.

לסרטון סיום קורס אילוף בחברת LADOG-לחצו כאן.
(את הקורס הנ"ל ניתן לבצע כקורס למשמעת בלבד או כקורס משולב למשמעת והגנה.LADOG אילוף כלבים- מחיר קורס למשמעת משולב עם הגנה ביחד 5300 ש"ח כולל מע"מ. ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית.לדף אילוף כלבים להגנה-לחצו כאן).

2 – מחיר קורס אילוף כלבים בפנסיון למשמעת מתקדמת אילוף כלבים בתנאי פנסיון למשמעת מתקדמת(מתאים לכלבים מגיל שלושה וחצי חודשים) . על הכלב באילוף בפנסיון לשהות בין אבעה לשישה שבועות של אילוף אינטנסיבי בכלבייה , כשהכלב מסיים קורס אילוף בפנסיון הוא מבצע את כל פקודות המשמעת ללא רצועה מול גירויים(מול כלבים ואנשים). האילוף כולל שלושה שיעורים של העברה של האילוף לבעלים – מחיר קורס אילוף בתנאי פנסיון נע בין 5100  – 5900 ש"ח כולל מע"מ.(תלוי במסלול הנבחר). ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית. לחצו כאן-למחיר ומידע אודות אילוף כלבים בפנסיון

3 – מחיר קורס אילוף בפנסיון בסיסי  – אילוף כלבים בתנאי פנסיון למשמעת בסיסית (מתאים לכלבים מגיל שלושה וחצי חודשים). על הכלב באילוף בפנסיון לשהות סביב שלושה שבועות של אילוף אינטנסיבי בכלבייה, שבסיומו הוא מבצע את כל פקודות המשמעת מול גירויים (מול כלבים ואנשים), עד רצועה של 10 מטר (ללא שחרור מלא כמו באילוף המתקדם). האילוף כולל שלושה שיעורים של העברה של האילוף לבעלים – מחיר קורס אילוף בסיסי בתנאי פנסיון 3700 ש"ח כולל מע"מ. ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית.

4 – מחיר קורס תקיפה והגנה – קורס הגנה ללא הגבלה במספר שיעורים, מטרת הקורס לבנות לכלבכם את הביטחון מול אדם המנסה לתקוף את הבעלים או לפרוץ לשטח. לימוד הכלב להגנה אישית נעשה בפקודה בלבד, בכדי ליצור כלב יציב ובטוח. אילוף נכון והדרגתי למטרות הגנה ושמירה, מחזק לכלב את הייצרים הטבעיים שלו. כלבים חיים וחושבים בצורה של חיי להקה, וחלק מרכזי מחיי להקה הוא חיקויי התנהגות של כלבים אחרים. באילוף להגנה בקבוצה, כלבכם לומד לחקות את התנהגותם של כלבים המבצעים הגנה ברמה גבוהה. הקורס מתקיים בימי שישי בצהריים.מחיר קורס הגנה 2800 ש"ח כולל מע"מ. ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית.לפרטים כנסו לדף-אילוף כלבים להגנה.

קורס אילוף בחברת LADOG

קורס אילוף בחברת LADOG

 
אילוף כלבים מחירים מאת LADOG- בענף הכלבנות ישנם רמות שונות של אילוף, ומשתנות מאוד ממאלף למשנהו. חשוב מאוד לבדוק לאיזה רמה באמת מגיעים בקורסי האילוף השונים. לפעמים מחיר מפתה יכול לעלות לבעלים במספר קורסים של אילוף ללא הגעה אמיתית לתוצאה אליה כיוונו הבעלים, ופעמים רמות גם אילוף לא מקצועי קשה מאוד לשקם. במרכז לאילוף כלבים LADOG , תוכלו לבקר על מנת לראות לאיזה רמת אילוף באמת תגיעו בסיום קורס אילוף סטנדרטי. כך לא תיקחו סיכון ותוכלו לראות לאיזו רמת אילוף מגיעים בפועל עם כלבכם. אתם מוזמנים למרכז לאילוף כלבים LADOG בצומת ראש העין, קרוב לפתח תקווה.
לפרטים נוספים: 052-3609028 , למאלף הכלבים אורן אלעמרי.