אילוף גורים

אילוף גורים – LADOG

אילוף גורים - LADOG

קורס אילוף גורים – LADOG

LADOG- הינו מרכז מקצועי לאילוף כלבים המתמחה בתחומים – אילוף גורים, גידול גורים נכון, חינוך גורים ופתרון בעיות התנהגות. קורס אילוף גורים מיוחד עד קבלת התוצאה הרצויה.
באתר זה מציגים צוות המאלפים של LADOG טיפים לאילוף גורים בנושאים- אילוף גורים לצרכים, חינוך גורים למניעת הרס, גידול גורים ועיצוב אופיים.

קורס אילוף גורים ב- LADOG כולל:

 • חינוך גורים לעשיית צרכים מחוץ לבית או בפינה בחצר.
 • גידול גורים נכון – עיצוב אופיו של כלבכם.
 • חינוך הגור להפסקת הרס חפצים וכרסום ידי הבעלים.
 • חינוך גורים להפסקת הקפיצות על אנשים.
 • שילוב נכון של הגור במשפחה עם ילדים .
 • אילוף הגור לא לאכול מהרצפה ברחוב.
 • טיפול בבעיות התנהגות שונות: חרדת נטישה,נבחנות יתר ועוד.
 • לימוד הבעלים כיצד להפוך לראש הלהקה, למנהיג של כלבו .
 • אילוף גורים למשמעת בסיסית ומתקדמת- אילוף ללא רצועה מרחוק.
 • אילוף המשולב עם משחקים, כך הכלבים מבצעים את הפקודות בשמחה.
 • חשיפה נכונה לאנשים וכלבים, על מנת שהגור לא יהיה פחדן בבגרותו.
 • חיזוק התקשורת הטובה עם כלבכם עם דגש על קשר עין.
 • קורס האילוף גורים בחברת LADOG, עד לקבלת התוצאה, ללא הגבלה במספר השעורים.

כל הסעיפים הנ"ל מפורטים בהמשך הדף.

סרטון סיום קורס משולב לאילוף גורים ולמשמעת מתקדמת בחברת LADOG

 סרטונים נוספים של אילוף למשמעת בסיסית ומתקדמת בסיום קורסים בחברת LADOG

 לקורס אילוף גורים צרו קשר: 052-3609028 אורן אלעמרי.

פרוט הנושאים של קורס אילוף גורים ב- LADOG

אילוף גורים לעשיית צרכים בחוץ, בקורס אילוף בחברת LADOG – כלבים הינם בעלי חיים הנחשבים לנקיים מטבעם, אך ישנם כלבים נקיים מאוד וישנם כלבים הנקיים ברמה מועטה, אך לכל כלב ישנו הניקיון הבסיסי הדרוש על מנת ללמדו עשיית צרכים מחוץ לבית או על מנת ללמדו לעשות את צרכיו במקום מוגדר על ידי הבעלים. לימוד כלבכם לעשיית הצרכים בחוץ לוקח בממוצע חודש.

חינוך גורים לצרכים בקורס- LADOG

חינוך גורים לצרכים בקורס- LADOG

בקורס אילוף בחברת LADOG, גידול גורים ועיצוב אופיים- החודשים הראשונים לגידול גורים נכון הם החשובים ביותר על מנת לעצב את אופיו של כלבכם בצורה הטובה ביותר. עיצוב האופי כולל מספר תחומים עיקריים- מניעת פחדנות עלי ידי חשיפה נכונה לכלבים ואנשים מתאימים, הכוונה שכלבכם צריך להיות חשוף הרבה לכלבים ואנשים שלא גורמים לו נזק ממשי, לדוגמא- אסור לחשוף את הגור תחילה לכלבים דומיננטים מאוד, אך חשוב לחשוף אותו לכלבים צעירים ויציבים כך שהגור יבין שכלבים אחרים אינם מהווים לו סכנה, לגבי אנשים זרים העניין כבר יותר מורכב אך עדיין חשוב שהגור שברשותכם יהיה תמיד בהשגחה ליד זרים (וחשוב שיהיו אוהבי כלבים).

חשיפה נכונה לכלבים ואנשים בקורס אילוף בחברת LADOG

חשיפה נכונה לכלבים ואנשים מגיל צעיר מאוד ועד לבגרותם המלאה, על מנת שלא יהיו פחדנים בבגרותם. דגש על חשיפה נכונה בקורס אילוף גורים בחברת LADOG

 

בקורס אילוף בחברת LADOG, פתרון בעיות התנהגות אצל גורים, – גורים אינם יודעים איך להתנהג בחיי משפחה, ועל הבעלים להגדיר לכלבו את החוקים בחיי המשפחה האנושית. בחברת LADOG תקבלו את ההכוונה הנכונה כיצד לגמול את הגור מהרס הבית, נשכנות ידי הבעלים, קפיצות מטרידות על הבעלים ועל זרים, נבחנות יתר ועוד מגוון בעיות התנהגות בגורים. בקורס אילוף גורים סטנדרטי ב-LADOG מטפלים בבעיות התנהגות אלו בגורים בקפידה, בעיות אלו ללא טיפול עלולות להפוך להרגל של הגור וכך התנהגותו יכולה להמשיך גם ככלב בוגר.

פתרון כל בעיות ההתנהגות בקורס אילוף גורים בחברת LADOG

פתרון כל בעיות ההתנהגות בקורס אילוף גורים בחברת LADOG

בקורס אילוף בחברת LADOG, היררכיה ומנהיגות אצל כלבים- כמעט כל הגורים בתחילת דרכם נראים חביבים ומתוקים להפליא אך עם בגרותו של כלבכם עלולים לצוץ בעיות של דומיננטיות מצד הכלב וחוסר שליטה עליו מצד הבעלים. דומיננטיות זו עלולה להביא את הכלב לאיום על הבעלים ואף לתקיפה של אחד מבני המשפחה. בקורס אילוף גורים אחד הדגשים שאנו מעניקים היא לתת דגש על מיקום הכלב במשפחה האנושית ותפיסת הבעלים כמנהיג המשפחה. ישנם מספר קודים של להקת כלבים שכל בעל כלב חייב לדעת בגידול גורים, חשוב מאוד הוא ביצוע האכלה נכונה של הבעלים ליצירת מנהיגות ותפיסה של טריטוריות בבית (ללא טיפול נכון עלול הכלב לחשוב שישנם שטחים מסויימים בבית השייכים לו). מצב בו הכלב חושב בבית שקערת האוכל ומקום השינה הם שלו יכול להוביל אותו לתוצאות שליליות של תוקפנות בעתיד. ישנם עוד מספר קודים שונים בחיי להקה שבעלי כלבים חייבים לדעת מהם ומהי דרך המניעה והטיפול בתופעות אלו.

יצירת היררכיה עם המשפחה לגידול בטוח ושקט, בקורס אילוף LADOG

יצירת היררכיה עם המשפחה לגידול בטוח, בקורס אילוף גורים ב- LADOG

בקורס אילוף בחברת LADOG, אילוף גורים גם למשמעת בסיסית וגם למשמעת מתקדמת בקורס אחד- מאלפי הכלבים של חברת LADOG מאמינים כי אילוף גורים בסיסי אינו מספיק לשליטה אמיתית על כלבכם, לכן בקורס אילוף שלנו כל הגורים עוברים גם אילוף מתקדם ואז אין צורך בקורס נוסף בעתיד. הכוונה למושג אילוף בסיסי הוא אילוף עד לרמה שפקודות המשמעת מתבצעות עם רצועה קצרה או ארוכה, בשונה מאילוף מתקדם בו כלבכם מבצע את כל פקודות המשמעת ללא רצועה בקרבת כלבים אחרים ובמרחק. הפקודות הנלמדות בקורס הינן – "שב", "ארצה", "רגלי", "אלי", "הישאר", "חופשי" ועוד פקודות נוספות הנלמדות במהלך הקורס. הדגש החשוב באילוף מקצועי איננו מספר הפקודות, אלא הרמה של כל פקודה אליה הכלב מגיע. לימוד הפקודות הינו תהליך פשוט יחסית, אך ביצוע של הפקודות בסביבת גירויים שונים, כדוגמת אנשים זרים וכלבים אחרים, הינה קשה יותר ומצריכה מאלף כלבים מקצועי עם נסיון רב באילוף גורים.

יצירת קשר העין עם הבעלים בקורס אילוף גורים בחברת LADOG

יצירת קשר העין עם הבעלים בקורס אילוף גורים בחברת LADOG

בקורס אילוף בחברת LADOG, ביצוע פקודות האילוף בשמחה ובהתלהבות- אחד הדגשים שצריך לתת באילוף הגור הוא רמת ההתלהבות של הגור בביצוע הפקודות. אילוף מקצועי משלב בתוכו את פקודות האילוף ומשחקים. דוגמא לכך היא לאחר שכלבכם מבצע את הפקודה "אלי" הוא מקבל כתגמול על כך משחקי נשיכה או כדור, וכך מקשר את האילוף כדבר חיובי. באילוף גורים נכון לומדים איך לפתח לגור את יצרי המשחק שלו וקישור המשחקים לאילוף. רוב הגורים מטבעם אוהבים לשחק, לכן פיתוח נכון של יצרים גורם לכלבכם לבצע את הפקודות בחדות ובמהירות. כל הכלבים בתחרויות אילוף ובשירות הבטחוני אומנו בעזרת משחקים.

פיתוח יצר המשחק בגורים, וקישורו לפקודות האילוף, בקורס אילוף למשמעת בחברת- LADOG

פיתוח יצר המשחק בגורים, וקישורו לפקודות האילוף, בקורס אילוף למשמעת בחברת- LADOG

לפרטים אודות קורס אילוף גורים מקיף ומקצועי, צרו קשר 052-3609028 מאלף הכלבים אורן אלעמרי.

כנסו למחיר של קורס אילוף גורים ב- LADOG

9 טיפים לאילוף גורים – לחצו כאן

לגידול גורים נכון-לחצו כאן

12 טעויות נפוצות באילוף גורים – לחצו כאן

כיצד להרגיל את הגור שלכם לגדר גורים? מה מתאים לגור שלכם יותר גדר גורים, כלוב אילוף או כלוב הטסה?-לחצו כאן

איך לאלף גור לא לנשוך את הבעלים-לחצו כאן

איזו שיטה הכי מתאימה לאילוף הגור שלכם-לחצו כאן – שיטות אילוף כלבים

לפנסיון כלבים LADOG -לחצו כאן