פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

LADOG -SAFE DOG פנסיון כלבים איכותי.

Пансион для собак

Гостиница для собак в Израиле -LADOG – SAFE DOG

נופשים, משפצים,מילואים, עסוקים? פנסיון כלבים ברמת חמישה כוכבים באוירה כפרית ורגועה,פנסיון לכלבים עם תנאים מעולים לכלבכם!

להזמנת מקום: 054-7705324 אולג גרשמן.

פנסיון לכלבים במרכז הארץ

פנסיון לכלבים במרכז הארץ, 7 דקות מנתב"ג. ממוקם במושב מגשימים בסמוך לעיר פתח תקווה . פנסיון כלבים השם למטרה לתת לכלבכם תנאים מצויינים ללא פשרות- אזורי משחק ושחרור מקורים,מזון ברמה הגבוהה ביותר, חדרים ענקיים וטיפול מסור על ידי צוות מאלפים מקצועי ומיומן.

הפנסיון שלנו

 

Видеоролик нашего пансиона для собак

התקשרו עכשיו להזמנת מקומות: 054-7705324 , אולג, Олег .

פרוט התנאים הגבוהים במתחם פנסיון לכלבים LADOG –SAFE DOG

כלבי הפנסיון הנופשים אצלנו, מקבלים -מזון איכותי, סופר פרימיום מסוג בלקנדו(תוצרת גרמניה). מתחם פנסיון לכלבים המחולק לשני שטחי שחרור, בגודלי מאות מטרים כל אחד, ובהם כלבי הפנסיון משחקים ופורקים את האנרגיה שלהם. החלוקה מאפשרת הפרדה בין הכלבים המשוחררים לקבוצות מתאימות. שטח שחרור מקורה ובנוסף שטח שחרור חיצוני. כל התנאים המעולים הללו, נועדו בכדי לתת מענה לצרכיו האמיתיים של הכלב, הן מבחינת שעות החום החמות שבהן הכלבים משוחררים בשטח מקורה לחלוטין, והן בשעות הערב הנעימות שבהן הכלבים משוחררים במתחם חוץ מגודר ונהנים מאווירה שקטה ורגוע.בזמן השהות בפנסיון ניתן לקבל את כלבכם לאחר רחצה יסודית ואו תספורת בספא המפנק שלנו(השרות בתוספת תשלום, פרטים בהמשך).

פנסיון לכלבים במרכז הארץ -לה דוג

פנסיון לכלבים בפתח תקווה

מה דרוש ומומלץ בכדי להכניס את כלבכם לפנסיון לכלבים:

בכדי להבטיח את בריאות כלבכם חייב בעל הכלב בחיסון כלבת בתוקף(רשיון להחזקת כלב).
חיסונים מומלצים-חיסון משושה,חיסון נגד שעלת(במידה ומחסנים לפחות 14 יום קודם לכן).
טיפול נגד פרעושים וקרציות – ריסוס או אמפולות, כאשר הכלב נכנס לכלבייה( הטיפול מתבצע בכלבייה יחד עם מטפלי לה-דוג בכדי לוודא שכל כלב טופל ובכך למנוע הדבקה.

פנסיון לכלבים מחיר- כמה עולה פנסיון לכלבים בחברת – LADOG

מספר לילות מחיר ללילה
1-6 65
7-13 60
14-20 55
21-27 50
28 ויותר 45

שעות פעילות הפנסיון, בימים א´-ה´ בין השעות 9:00-18:00 , בימי ו´ וערבי חג בין השעות 9:00-12:00

גודל החדרים בפנסיון- חדרים מרווחים בגודל מ-8 מ"ר -עד- 12 מ"ר לכל חדר, כך שבזמן שהכלב לא שוהה בשטחי השחרור, הוא עדין נמצא בחדר מרווח מאוד והמאפשר לו הנאה ונוחות מקסימלית .
תאור המבנה- פנסיון לכלבים הבנוי בצורה המתאימה לכלבים, גג שיפועי למעבר אוויר המגיעה לגובה של 5 מטר ,התיקרה גבוהה על מנת שלא יהיה חם לכלבים וסביב המבנה בנוי בלוקים לבידוד מקור וחום מקסימלי.
פנסיון לכלבים המגן על הכלבים מעונת החורף בחדרים מקורים ובשטח שחרור מקורה ובהגנה מפני רוחות בעזרת קירות בצידי החדרים ובעורפם. כל זאת כדי לתת את מיטב התנאים לכלבכם כדי שיהנו גם הם בזמן חופשתם בפנסיון שלנו.
בשטח השחרור ישנו חצץ דק מאוד לנוחות הכלבים בעת ריצה או משחק עם כלבים אחרים, החצץ הינו מצה סטרילי שמונע מהכלבים מלהתלכלך להבדיל משטחי דשא או חול.

שטח שחרור על בסיס חצץ דק, מקטין את סיכויי הימצאותם של טפילים כגון: פרעושים וקרציות. כלבים רבים אוכלים דשא מה שגורם להם להקאות לכן בפנסיון שלנו ישנו שטחי שחרור שיועדולכלבים . שטחים העשויים מחצץ דק או בטון מונעים מהכלב את אכילת הדשא המזיק לו.

סה"כ שטח של פנסיון לכלבים – LADOG משתרע על שטח של 6 דונם. פנסיון לכלבים המנוהל ע"י מאלפי כלבים מקצועיים בעלי נסיון רב בתחום, הנותנים יחס אישי לכל כלב.

רחצה ואו תספורת בזמן השהות בפנסיון (ניתן בתוספת תשלום)-חדש חדש LADOG safe dog- SPA , שרות חדש ומיוחד לכלבים המתארחים בפנסיון LADOG safe dog (ולכל שאר הכלבים כמובן).

נפשתם? נהניתם? גם לכלב שלכם מגיע! רגע לפני שחוזרים הביתה, אנו מזמינים את הכלבלב שלכם לטיפול מפנק בספא שלנו, רחצה יסודית,כך שיחזור הביתה נקי, ריחני ומפונפן. הטיפול כולל גם גזיזת ציפורנים וניקוי אוזניים.

פנסיון לכלבים  מחירים בחברת -LADOG של רחצה ותספורת לכלבכם

רחצה – כלב קטן – 60 ₪, כלב בינוני – 80 ₪, כלב גדול – 100 ₪.
תספורת- כלב קטן – 120 ₪, כלב בינוני – 160 ₪, כלב גדול – 200 ₪

בפנסיון לכלבים ניתן לשים את הכלב לבד או בחברת כלבים- כיוון שהכלב מטבעו חי חיי להקה, חשוב מאוד שיהיה בזמן שהותו בפנסיון בחברת כלבים אחרים ואנשים, כך יהיה לו כיף ולא ירגיש בדידות. לדוגמא: ניתן לאכלס בחדר זכר עם נקבה או נקבה עם נקבה ,ובכל השילובים הללו, מאלפי כלבים מקצועיים בודקים שישנה התאמה בין הכלבים. (במידה והבעלים מעוניין, ישנה אפשרות שכלבו יהיה בחדר לבד, בזמן שהותו בפנסיון לכלבים .

"שרות בית אבות לכלבים "-בישראל מספר פנסיונים לכלבים, אך בחברת LADOG ישנו שירות בית אבות לתקופות ארוכות , שרות זה בא לסייע לבעלי כלבים שאינם יכולים להחזיק את הכלב. פנסיון לכלבים אשר נותן את הטיפול המתאים ביותר לגילם המבוגר, במהלך אחזקת הכלב לבעלים תהיה גישה לביקורים במתחם פנסיון כלבים LADOG –SAFE DOG.
אנו עובדים בתנאים מאוד מחמירים בנוגע לריסוס המקום ובודקים בקפידה את כל הכלבים הנכנסים למתחם פנסיון לכלבים שלנו. המקום מחוטא ומודבר מידי חודש ימים בחומרים מהמתקדמים ביותר, וכל זאת בכדי להבטיח את בריאות כלבכם בזמן שהייתו אצלנו, במתחם פנסיון לכלבים .
עם זאת אנו ממליצים לכל בעלים שמכניס את כלבו למתחם שלנו, להצטייד באמפולה (טיפות) נגד פרעושים וקרציות וזאת תושם ביחד עם הבעלים ואחד המאלפים על הכלב, על מנת להבטיח כי בכל מקרה כלבו יקבל טיפול אישי בעת הכניסה לפנסיון כלבים שלנו. יש לציין שבמידה והבעלים אינו משתמש באמפולות, נוכל אנו לרסס את כלבו בספריי המיועד למניעת פרעושים וקרציות ללא תוספת תשלום.
מיטות בחדרי הפנסיון- בכל החדרים בפנסיון ישנן מיטות גדולות ומרווחות לכלבים. ניתן להביא שמיכה אישית לכלב ואנו נפרוס אותה על המיטה של כלבכם.
מיקום הפנסיון
פנסיון כלבים במרכז הארץ , 7 דקות מנתב"ג , במושב מגשימים .
פנסיון לכלבים בפתח תקווה על כביש 40 לכיוון יהוד ממוקם במושב מגשימים .

פנסיון איכותי ומקצועי , לביקור במתחם פנסיון לכלבים צרו קשר : 054-7705324, 052-3609028

לחצו כאן -לאילוף כלבים בתנאי פנסיון

פנסיון כלבים הממוקם במושב מגשימים בין פתח תקווה לעיר יהוד.