אילוף כלבים בפנסיון

אילוף כלבים בפנסיון -LADOG

LADOG- הינו מרכז לאילוף כלבים המתמחה באילוף כלבים בתנאי פנסיון, אנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל בכל הנוגע לאילוף למשמעת בפנסיון, בו כלבכם יבצע את אילוף למשמעת מתקדמת.

במרכז לאילוף כלבים LADOG כלבכם יבצע כל פקודות המשמעת ללא רצועה כלל ומול גירויים חזקים מאוד,כולל כלבים ואנשים זרים. על אף הרמה הגבוהה של המשמעת כלבכם יבצע את פקודות האילוף בשמחה . חברת LADOG מתחייבת לתוצאות האילוף,כך שבסוף תקופת האילוף בפנסיון מאלף כלבים מקצועי ידגים לכם עם כלבכם את כל פקודות המשמעת, כך תדעו בודאות שכלבכם מאולף כראוי ויש התחייבות לתוצאה, על רמת האילוף המדויקת שכלבכם יגיע נסביר בהמשך הדף.

למי מיועד אילוף כלבים בתנאי פנסיון

אילוף בתנאי פנסיון מיועד לאנשים שאין להם את הזמן והסבלנות הדרושים לתרגול ובניה של האילוף למשמעת, ולבעלי כלבים שניסו לאלף לבד או עם מאלף ולא הגיעו לתוצאה אליהם ציפו.

מהם תנאי האחזקה של אילוף כלבים בפנסיון של חברת LADOG

תנאי האחזקה בחברת LADOG הם מהסטנדרטים הגבוהים ביותר, חדרים גדולים בין 8-12 מ"ר,מקום מקורה עם שטחי משחק גדולים ואזור אילוף מקורה המתאים לאילוף בחורף ובקיץ, מיטה לכל כלב. כל הכלבים הנכנסים לכלבייה לאילוף בפנסיון מחוייבים בחיסון כלבת בתוקף, ועוברים טיפול נגד פרעושים וקרציות.

צוות מאלפי כלבים מקצועי – LADOG

כמה זמן כלבכם צריך לשהות בקורס אילוף כלבים בתנאי פנסיון למשמעת מתקדמת

בכדי להגיע לרמות הגבוהות ביותר באילוף של עבודה ללא רצועה, מרחוק , בסביבת כלבים, תוך שכלבכם נהנה מאילוף, צריך כלבכם לשהות בפנסיון בין חמישה לשישה שבועות בכדי להגיע לרמת משמעת מתקדמת, ישנם מקומות אילוף המבצעים אילוף למשמעת בסיסית ובו התהליך קצר יותר והרמה נמוכה בהרבה, אילוף עם רצועה או אילוף במרחק קטן ולא על יד גירויים חזקים, על רמת האילוף הגבוהה שלנו נפרט בהמשך הדף.

 איזה פקודות נלמדות בקורס אילוף כלבים בפנסיון של LADOG ומהי רמת המשמעת

לאחר קורס אילוף בפנסיון כלבכם יבצע משמעת ברמת מתקדמים, נפרט כאן את הרמה המדוייקת כיוון שבאילוף למשמעת ישנם רמות שונות ולא מספיק שכלבכם ידע את הפקודה אלא יבצעה בכל מקום, כלבים רבים מבצעים את הפקודות בבית מקרוב בקלות, אך מחוץ לבית בקרבת כלבים אחרים וללא רצועה זהו מצב קשה בהרבה, לכן חברת LADOG תאלף את כלבכם למשמעת מתקדמת של אילוף בקרבת כלבים וללא רצועה, ולהלן פרוט הפקודות.

שב השאר-כלבכם יבצע פקודת שב השאר במרחק של מעל מאה מטר בזמן שהמאלף מתחבא לו וכלב אחר מסתובב באזור. בזמן כלבכם בשב השאר וזר קורא לו על כלבכם להשאר במקום.

אליי- לאחר אילוף פנסיון כלבכם יבצע את הפקודה אליי מתוך מצב של משחק עם כלב אחר תוך שהכלב רץ למאלף ומתיישב מולו, וממרחק של למעלה ממאה מטר.

רגלי- על כלבכם לצעוד בפקודת רגלי בצד שמאל בקצב של המאלף וללא רצועה, וכשהמאלף עוצר כלבכם מתיישב בצד שמאל.

ארצה- פקודה ארצה דומה מאוד לפקודה שב השאר, רק ההבדל ביניהן הוא הנוחות לכלב, ארצה היא פקודה נוחה יותר, לכן לזמנים ארוכים כמו ישיבה בבית קפה למשך שעה משתמשים בארצה ומידי פעם מזכירים לכלב את הפקודה השאר, על מנת שיזכור שקיבל פקודה קודם וכך תוכלו להנות עם כלבכם גם בבית קפה או בשהות אצל חברים שכלבכם בפקודת השאר.

לאחר סיום תקופת אילוף כלבכם בפנסיון מאלפי הכלבים של LADOG יבצעו שלושה שיעורים עם הבעלים בכלביה.

אילוף כלבים בפנסיון בחברת LADOG מחיר

מחיר האילוף בפנסיון כולל את העברה של האילוף לבעלים ללא הגבלה. עלות הקורס 4900 ש"ח כולל מע"מ.ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית

ניתן לקבל סרטון אילוף כולל עריכה ומוזיקה של הכלב\ה  בסיום הקורס בתוספת של 350 ש"ח.

לפרטים נוספים אודות אילוף כלבים בפנסיון : 052-3609028 אורן אלעמרי.

main-pic

אילוף כלבים ברמות הגבוהות ביותר בישראל-LADOG

לסרטוני אילוף שלנו, כנסו לקישור-סרטוני אילוף כלבים

איזו שיטת אילוף מתאימה לכלבכם –כנסו – לשיטות אילוף כלבים

לדף הבית – אילוף כלבים